Англійська мова (5-й семестр)

Освітня програма: Китайська мова і література та переклад, англійська мова

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології

Назва дисципліни
Англійська мова (5-й семестр)
Код дисципліни
ННД.16
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
5 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
4
Результати навчання
ПРН10,ПРН12,ПРН14. Повний перелік результатів навчання за освітньою програмою подано у пункті "Профіль програми"
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1. Знати: правила фонетичного оформлення (наголос, паузація, інтонація) висловлювань різних типів (діалог, монолог) у відповідності до ситуації міжкультурного спілкування; тощо. 2. Уміти: продукувати підготовлені чи непідготовлені монологічні висловлювання, що підсумовують та/або доповнюють зміст почутого чи побаченого, дотримуючись законів жанру та стилю; тощо. 3. Володіти елементарними навичками: технічними навичками створення презентацій; реалізовувати науковий пошук й удосконалювати свої навчальні стратегії.
Зміст навчальної дисципліни
Навчальна дисципліна «Англійська мова» (5 семестр) належить до комплексної дисципліни «Англійська мова» і покликана сформувати у студентів комунікативну, лінгвістичну і соціокультурну компетенції; сформувати у студентів когнітивну компетенцію у взаємозв’язку з іншими видами компетенцій; позитивне ставлення до оволодіння як мовою, так і культурою англомовного світу; усвідомлення функцій іноземної мови в навчальному процесі та в суспільстві; подавати знання про культуру, історію, реалії та традиції країни, мова якої вивчається, розвивати уміння використовувати в мові різноманітні комунікативні стратегії; розвивати у студентів здатність до самооцінки і самовдосконалення, працюючи з книжкою, посібником, підручником, словником, довідковою літературою, мультимедійними засобами тощо. Мова викладання й оцінювання: англійська.
Рекомендована та необхідна література
1. Lindsay Clandfield, Amanda Jeffries. Global Advanced C1 (Coursebook,). – Macmillan, 2012. 2. M. Foley, D. Hall. Advanced Learner's Grammar. — Harlow: Pearson Education Limited, 2003. — 484 p. 3. Т.В. Савенко. Практична граматика англійської мови: Навчальний посібник. – Кіровоград : РВЦ КДПУ ім.. В.Винниченка, 2016. – 180 с. 4.Cambridge Grammar of English: A Comprehensive Guide. – Cambridge: Cambridge University Press, 2007. – 973 p. 5. Malcolm Mann, Steve Taylore-Knowles. Destination C1&C2. Grammar and Vocabulary. Macmillan, 2007.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
У курсі передбачено такі форми організації навчання: практичні заняття, що проводяться з використанням інтерактивних методів навчання, та самостійна робота. Основними видами роботи та, відповідно, об’єктами семестрового контролю є: аудиторна робота, відповіді на практичних заняттях, презентації, модульні контрольні роботи з відкритими відповідями. Детально заплановані освітні заходи та методи викладання представлені в робочій програмі дисципліни, оприлюдненій на офіційному сайті Навчально-наукового інституту філології.
Методи та критерії оцінювання
Контроль знань здійснюється за системою ECTS, яка передбачає дворівневе оцінювання засвоєного матеріалу, зокрема теоретичної підготовки, що складає 40% від загальної оцінки, та практичної підготовки, що складає 60% загальної оцінки. Семестрову кількість балів формують бали, отримані студентом за аудиторну роботу та за самостійну роботу. Критерії оцінювання представлені в робочій програмі дисципліни, оприлюдненій на офіційному сайті Навчально-наукового інституту філології.
Мова викладання
англійська