Соціальна робота з постраждалими від надзвичайних ситуацій та катастроф

Освітня програма: Соціальна робота бак

Структурний підрозділ: Факультет психології

Назва дисципліни
Соціальна робота з постраждалими від надзвичайних ситуацій та катастроф
Код дисципліни
ОК.40
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
6 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
3
Результати навчання
ПР 1., ПР 2., ПР3., ПР 14., ПР 15., ПР 16. Повний перелік результатів навчання за освітньою програмою подано у пункті "Профіль програми"
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Студент повинен знати: Сучасні теорії психології екстремальних ситуацій; теоретичні основи соціальної роботи з постраждалими від катастроф та надзвичайних ситуацій; Особливості і форми надання їм соціальної та психологічної допомоги постраждалим від катастроф та надзвичайних ситуацій; Складові ресурсного забезпечення соціальної роботи в з постраждалими від катастроф та надзвичайних ситуацій. Студент повинен вміти: Застосовувати теорії, що вивчалися, у практиці надання соціальної та психологічної допомоги постраждалим від катастроф; Розробляти соціальні проекти для допомоги окремим цільовим групам, у ситуаціях посткатастроф; Надавати екстрену соціальну та психологічну допомогу в екстремальних ситуаціях.
Зміст навчальної дисципліни
Метою викладання навчальної дисципліни «Теоретичні основи соціальної роботи з постраждалими від надзвичайних ситуацій та катастроф» є формування знань про основні поняття і категорії психології надзвичайних ситуацій та поняття соціальної роботи з мігрантами, а також про шляхи впровадження отриманих знань у практику. Основними завдання вивчення дисципліни «Теоретичні основи соціальної роботи з постраждалими від надзвичайних ситуацій та катастроф» є: формування компетентності студентів у сфері соціальної роботи в зонах посткатастроф, надзвичайних ситуацій та мігрантами
Рекомендована та необхідна література
1 Льовочкіна А.М. Екологічна психологія: Навчальний посібник. К.: Міленіум 2003. – 120 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекція, семінарське заняття, практичні завдання, обговорення дискусійних питань
Методи та критерії оцінювання
Усні відповіді , практичні завдання, проекти, залік. Максимальна кількість балів за семестр 60 балів. Форма проведення заліку усна, відповідно до попередньо надісланих творчих завдань та проектів. Мінімальна кількість балів допуску до іспиту 36 балів. Кількість балів набраних за семестр оголошується попередньо.
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Антоніна Михайлівна Льовочкіна
Кафедра соціальної роботи
Факультет психології

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Кафедра соціальної роботи
Факультет психології