Соціальна робота та права людини у діяльності міжнародних організацій

Освітня програма: Соціальна реабілітація

Структурний підрозділ: Факультет психології

Назва дисципліни
Соціальна робота та права людини у діяльності міжнародних організацій
Код дисципліни
ОК 14.
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
2 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
3
Результати навчання
ПР3, ПР9, ПР10, ПР12, ПР16, ПР17, ПР19, ПР23. Повний перелік результатів навчання за освітньою програмою подано у пункті "Профіль програми"
Форма навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
Успішна здача вступного іспиту в магістратуру з комплексної дисципліни «Соціальна робота»; Знання засадничих теорій в галузі соціальної роботи, особливості розвитку практики соціальної роботи в Україні та світі, основні тенденції в розвитку соціальної сфери в Україні, нормативно-правові документи, що регулюють діяльність соціальної сфери, провідні міжнародні документи в сфері захисту прав людини.
Зміст навчальної дисципліни
Мета– формування теоретичних знань та практичних навичок щодо сфери захисту та представництва прав людини та специфіку діяльності в даному питанні міжнародних організацій. Перший модуль розкриває зміст та становлення сучасного розуміння прав людини, визначає історію ключових міжнародних організацій та їх взаємозв’язок з соціальною роботою. Другий модуль розкриває основні принципи, виклики та підходи до захисту прав людей в сучасній соціальній роботі.
Рекомендована та необхідна література
Громадська участь: підготовка аналітики, адвокація та втілення змін / П, Казмеркевич та інші – К, ФОП Ямчинський О.В. 2019. – 64с. Компас посібник з освіти з прав людини за участю молоді / Патриція Брандер та інші. Видавництво «Право», 2020. – 490 с. Human rights. A basic Handbook for UN staff. Електронний ресурс. Режим доступу [https://www.ohchr.org/documents/publications/hrhandbooken.pdf]
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекція, семінарське заняття, практичне завдання, групова робота
Методи та критерії оцінювання
Семестрове оцінювання: опитування, опрацювання нормативно-правових документів, презентація, дискусія, опрацювання практичних завдань, модульна та підсумкова контрольна робота, залік. Підсумкове оцінювання: залік. Оцінка формується як сума усіх балів, набраних упродовж семестру Мінімальна кількість балів для допуску до заліку – 36 балів. Кількість балів за семестр – 36-60; кількість балів за залік – 40 Шкала відповідності: Зараховано / Passed – 60-100 Не зараховано / Fail – 0-59
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни