ВИРОБНИЧА (АСИСТЕНТСЬКА) ПРАКТИКА (КИТАЙСЬКА МОВА) З ВІДРИВОМ

Освітня програма: Східна філологія, західноєвропейська мова та переклад: китайська мова і література

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології

Назва дисципліни
ВИРОБНИЧА (АСИСТЕНТСЬКА) ПРАКТИКА (КИТАЙСЬКА МОВА) З ВІДРИВОМ
Код дисципліни
ОК 12
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
3 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
6
Результати навчання
ПРН 1. Оцінювати власну навчальну та науково-професійну діяльність, будувати і втілювати ефективну стратегію саморозвитку та професійного самовдосконалення. ПРН 2. Упевнено володіти державною та іноземною мовами для реалізації письмової та усної комунікації, зокрема в ситуаціях професійного й наукового спілкування; презентувати результати досліджень державною та іноземною мовами. ПРН 4. Оцінювати й критично аналізувати соціально, особистісно та професійно значущі проблеми і пропонувати шляхи їх вирішення у складних і непередбачуваних умовах, що потребує застосування нових підходів та прогнозування. ПРН 18. Застосовувати знання сучасних видів, підходів, методів, принципів та методичних вимог до навчально-методичного забезпечення процесу навчання китайської та англійської мов у закладах вищої освіти.
Форма навчання
Дистанційне навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
Попередньою вимогою до проходження асистентської практики є успішне опанування курсу «Методика викладання китайської мови у вищій школі».
Зміст навчальної дисципліни
Мета навчальної дисципліни – формування у студентів магістрів на базі одержаних теоретичних знань з фахових дисциплін, педагогіки, психології, методики викладання у вищій школі практичних умінь і навичок в реальних умовах роботи вищого навчального закладу; усвідомлення професійної значущості цих знань; оволодіння студентами сучасними методами, прийомами підготовки і проведення семінарських чи практичних занять з фаху; виховання у них бажання систематично оновлювати і удосконалювати здобуті знання, творчо застосовувати їх у практичній діяльності. Виробнича (асистентська) практика (китайська мова) є невід’ємною складовою навчального процесу студентів Інституту філології і є обов’язковою серед інших дисциплін у структурно-логічній схемі освітньо-професійної програми підготовки фахівців Інституту філології. Термін проходження практики – 6 тижнів. Форма проведення виробничої (асистентської) практики — очно-дистанційна.
Рекомендована та необхідна література
1. Вимоги до публікацій та фаховихвидань [Електронний ресурс] / Режим доступу: http://www.vak.org.ua/profjournals.php 2. Графік проведення тренінгів та майстер-класів освітній WEEKEND – Режим доступу: http://www.airo.com.ua/grafik-provedennya-treningiv-ta-mayster-klasiv-osvitniy-weekend/ 3. Казакова Н.В. Змістово-психологічний чинник педагогічної практики у процесі особистісного зростання майбутнього педагога // Педагогічна практика як перша ланка практичного засвоєння педагогічної професії : матеріали міжвузівської (заочної) науковопрактичної конференції (до 95-річчя Хмельницької гуманітарнно-педагогічної академії) (Хмельницький, 15 березня 2016 року) / Укл. Н. В. Казакова, Н. А. Сівак, І. П. Ящук. – Хмельницький : ФОП «О.М. Казаков», 2016. – 261 с. – С.67-73. 4.Єріна А. М., Єрін Д. Л., Захожай В. Б. Методологія наукових досліджень : навч. посібник. Київ : ЦНЛ, 2004. 212 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Контроль знань здійснюється за системою ECTS, яка передбачає дворівневе оцінювання засвоєного матеріалу, зокрема оцінювання теоретичної підготовки – результати навчання (знання 1.1 – 1.4), що складає 40% від загальної оцінки, та оцінювання практичної підготовки – результати навчання (вміння 2.1-2.3); (комунікація 3.1); (автономність та відповідальність 4.1-4.2), що складає 60% загальної оцінки. Оцінювання семестрової роботи проводиться у таких формах: письмовий аналіз відвіданих 3 занять, самостійно розроблена мультимедійна презентація до практичного заняття, підготовка звітної документації
Методи та критерії оцінювання
Загальну кількість балів за проходження практики формують бали, отримані студентом у процесі засвоєння матеріалу з усього навчального курсу. Завершується дисципліна диф.заліком. Залік виставляється за результатами роботи студента впродовж усієї практики і не передбачає додаткових заходів оцінювання. Загальна оцінка за практику складається із балів, отриманих під час проходження виробничої практики: у максимальному вимірі 100 балів, у мінімальному вимірі 60 балів.
Мова викладання
українська, китайська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни