Кваліфікаційна робота бакалавра

Освітня програма: «Українська і англійська мови: переклад та редагування»

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології

Назва дисципліни
Кваліфікаційна робота бакалавра
Код дисципліни
ОК 29
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
8 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
7
Результати навчання
ПРН2; ПРН 6; ПРН 11; ПРН 14; ПРН 17; ПРН 18; ПРН 19
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Знати норми української та англійської наукової мови. Вміти аналітично працювати з фаховими текстами. Володіти комунікативними навичками моделювання текстів писемної форми Кваліфікаційна робота бакалавра є комплексною формою контролю і підсумкової атестації випускників-бакалаврів за освітньо-професійною програмою «Українська і англійська мови: переклад та редагування». Метою написання і захисту кваліфікаційної роботи бакалавра є встановлення фактичної відповідності рівня освітньої та кваліфікаційної підготовки випускника вимогам освітньо-кваліфікаційної характеристики спеціальності.
Зміст навчальної дисципліни
Кваліфікаційна робота бакалавра є самостійним практико-науковим дослідженням у галузі перекладу та редагування. Робота спрямована на перевірку фахових знань, умінь критичного аналізу наукових джерел, здатності та готовності майбутніх фахівців теоретично обґрунтовувати, розробляти та упроваджувати в практику результатів навчання. Підготовка кваліфікаційної роботи бакалавра охоплює етапи вибору і затвердження теми, консультацій з науковим керівником, збирання матеріалу, опрацювання практичних джерел і наукової літератури, укладання плану, написання роботи, відповідного оформлення роботи та захисту.
Рекомендована та необхідна література
1. Основні вимоги до підготовки та написання навчально-наукових і кваліфікаційних робіт. Методичні рекомендації для студентів ОП «Українська і англійська мови: переклад та редагування» - К., - 2021. 2. Основних вимогах до підготовки та написання навчально-наукових і кваліфікаційних робіт (для студентів-філологів): Методичні рекомендації». – К., 2019. – 92 с. 3. Вимоги до оформлення дисертацій та авторефератів дисертацій // Бюлетень Вищої атестаційної комісії України. – 2011. – № 9/10. – С. 2–10. 4. Етичний кодекс ученого України : схвалено постановою загальних зборів НАН України від 15 квітня 2009 р. № 2 // Бюлетень Вищої атестаційної комісії України. – 2011. – № 11. – С. 7–10. 5. Науково-дослідницька робота педагога: від задуму до результату / Т. Волобуєва // Управління освітою. – 2013. – № 14, серпень. – С. 8–14.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Кваліфікаційна робота подається атестаційній комісії у письмовому вигляді за затвердженою формою разом із іншими супровідними документами: відгуком наукового керівника та рецензією. Публічний захист кваліфікаційної роботи відбувається у формі презентації з використанням різних форм візуалізації доповіді.
Методи та критерії оцінювання
Оцінка за написання кваліфікаційної роботи бакалавра складається з трьох компонентів: 1) оцінки наукового керівника, який заповнює бланк відгуку наукового керівника (Додаток 1) відповідно до критеріїв оцінювання (до 10 балів макс.); 2) оцінки рецензента, який заповнює бланк рецензії (Додаток 1) відповідно до критеріїв оцінювання (до 45 балів макс.); 3) оцінки за захист кваліфікаційної роботи (до 45 балів макс.), яка виставляється атестаційною комісією і заноситься у підсумковий аркуш оцінювання (Додаток 1), який також містить загальну оцінку як арифметичне ціле трьох компонентів (до 100 балів макс.).
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни