Кваліфікаційна робота бакалавра з перекладознавства

Освітня програма: Турецька мова і література та переклад, англійська мова

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології

Назва дисципліни
Кваліфікаційна робота бакалавра з перекладознавства
Код дисципліни
ННД.08
Тип модуля
Кваліфікаційна робота
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2022/2023
Семестр / Триместр
8 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
6
Результати навчання
ПРН 2; ПРН 3; ПРН 7; ПРН 10; ПРН 11; ПРН 12; ПРН 15; ПРН 16; ПРН 17; ПРН 19. (відповідно до розділу програмні результати навчання).
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1. Базові знання з актуальних проблем тюркологічного наукового дискурсу, методологія наукових досліджень у царині тюркських мов і літератур, принципи академічної доброчесності. 2. Володіти прийомами бібліографічного аналізу, методиками опрацювання наукової літератури (тюркськими та європейськими мовами), стратегіями узагальнення та синтезування великих масивів інформації, релевантних для сучасної тюркології. 3. Володіти базовими навичками науково-дослідницького пошуку та структурно-системного аналізу фахової літератури.
Зміст навчальної дисципліни
Підготовка кваліфікаційної роботи бакалавра охоплює етапи вибору і затвердження теми, консультацій з науковим керівником, збирання матеріалу, опрацювання джерел і наукової теоретико-методичної та критичної літератури, укладання плану, написання роботи, відповідного оформлення роботи та захисту. Робота подається екзаменаційній комісії у письмовому вигляді за затвердженою формою разом із іншими супровідними документами: анотацією; відгуку наукового керівника; рецензії. Публічний захист відбувається у формі презентації з використанням різних форм візуалізації доповіді та застосуванням технічних засобів. На публічному захисті оголошуються відгук керівника роботи та рецензія на бакалаврську роботу, студент дає відповіді на запитання членів комісії та зауваження рецензента. Бакалаврська робота оцінюється за 100-бальною шкалою з урахуванням суми балів, виставлених науковим керівником, рецензентом та екзаменаційною комісією згідно із затвердженими критеріями оцінювання.
Рекомендована та необхідна література
1. Положення про організацію навчального процесу у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.https://www.univ.kiev.ua/pdfs/official/Polozhennia-pro-organizatsiyu-osvitniogo-procesu-11_04_2022.pdf 2. ВИМОГИ ДО ПІДГОТОВКИ та написання навчально-наукових і кваліфікаційних робіт (для студентів-філологів). Методичні рекомендації / За ред.Г.Семенюка. Київ, 2020. https://drive.google.com/file/d/1ybQZwbRd6U2uGzxXR1BC5IMNhrCTt7EL/view?pli=1 3. Національний стандарт України: ДСТУ 8302:2015. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання. Київ, 2016. 16 с. http://lib.pnu.edu.ua/files/dstu-8302-2015.pdf
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Робота з джерелами, консультація наукового керівника, написання кваліфікаційної (бакалаврської) роботи.
Методи та критерії оцінювання
Оцінка за підготовку кваліфікаційної роботи бакалавра складається з трьох компонентів: 1) оцінки наукового керівника, який заповнює бланк відгуку наукового керівника відповідно до критеріїв оцінювання (10 балів). 2) оцінки рецензента, який заповнює бланк рецензії відповідно до критеріїв оцінювання (45 балів). 3) оцінки за захист кваліфікаційної роботи (45 балів), яка виставляється атестаційною комісією і заноситься у підсумковий аркуш оцінювання, який також містить загальну оцінку як арифметичне ціле трьох компонентів (100 балів).
Мова викладання
українська, турецька

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни