Бізнес інформатика

Факультет комп'ютерних наук та кібернетики

Інформація про освітню програму

Назва освітньої програми
Бізнес інформатика
Код освітньої програми
Кваліфікація, що присуджується
Магістр з комп’ютерних наук
Тривалість освітньої програми
2 роки
Кількість кредитів
120
Рівень кваліфікації відповідно до Національної рамки кваліфікацій та Європейської рамки кваліфікацій
7
Рівень кваліфікації
Другий (магістерський)
Галузь знань
Інформаційні технології
Спеціальність
Комп’ютерні науки
Особливі умови прийому
Наявність ступеня бакалавра
Механізми визначення попереднього навчання
-
Вимоги та правила щодо отримання кваліфікації
-
Профіль програми
Програмні результати навчання
ПРH1. Ідентифікувати проблемні ситуації, виконувати їх дослідження на основі системного підходу та його принципів, здійснювати обґрунтований вибір методів та моделей для формування ефективних управлінських рішень, застосовувати моделі і методи прийняття рішень при дослідженні бізнес процесів в організаціях, при прогнозуванні розвитку підприємств та в предметній області комп'ютерних наук. ПРH2. Використовувати моделі та методи прийняття рішень на основі теорії нечітких множин та в умовах невизначеності і ризиків в процесі управлінської діяльності, формулюванні нових інноваційних задач та підходів при реалізації бізнес процесів в різних прикладних галузях. ПРH3. Опанувати нові інструменти роботи з даними, здійснюючи пошук та обробку інформації в мережах для прогнозування бізнес-процесів та ситуаційного управління, SWOP- аналізу, відгуків, розробки інформаційно аналітичних систем для реалізації бізнес процесів в техніці, економічних та соціальних системах, сфері електронної комерції, медіа, соціальних мережах, банкінгу, рекламній діяльності, охороні здоров’я, тощо. ПРH4. Вміти формулювати задачі моніторингу при дослідженні систем та аналізувати і ефективно використовувати великі об’єми даних різної природи, проектувати сховища даних, для видобутку нових даних і знань, здійснювати їх візуалізацію, використовувати їх при дослідженні бізнес-процесів та прийнятті відповідальних рішень, будувати і оцінювати регресивні моделі, що генеруються на основі цих даних. ПРH5. Вміти аналізувати, оцінювати та обчислювати ризики з урахуванням корпоративних цінностей та системних інтересів, розробляти план управління ризиками для визначення необхідних профілактичних заходів, застосовувати дії для пом'якшення наслідків ризиків та непередбачених подій з метою мінімізації втрат. http://csc.knu.ua/media/filer_public/53/11/5311134f-9327-4d0c-ab9f-6dabb1d79c7c/mag_122bi_2018__.pdf
Структурно-логічна схема ОП
Форма навчання
Очна форма
Правила екзаменування та шкала оцінювання
Відповідають вимогам «Положення про організацію освітнього процесу у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка». http://nmc.univ.kiev.ua/docs/poloz_org_osv_proc-2018.pdf
Обов’язкові чи вибіркові вікна мобільності
Міжнародна кредитна мобільність здійснюється в рамках грантів із закордонними університетами партнерами. Найкращі магістри освітньої програми «Бізнес інформатика» будуть направлятись згідно з міжнародним грантом CPEA-LT-2016/10003 “Advanced Collaborative Program for Research Based Education on Risk Management in Industry and Services under Global Economic, Technological and Environmental Changes: Enhanced Edition” (2017-2022) на навчання та стажування до Норвезького університету науки та технологій (Тронхейм, Королівство Норвегія) та університети-партнери проекту.
Практика та стажування
Виробнича практика може проводиться як на базі випускової кафедри, так і на базі підприємств, організацій, науково-дослідницьких інститутів, банків, страхових компаніях та інших установ, що займаються проектуванням, розробкою, впровадженням та експлуатацією автоматизованих інформаційних систем. Вибір баз практики здійснюється за погодженням з випусковою кафедрою з урахуванням завдань практики та можливості їх реалізації. Зокрема, базами виробничої практики можуть виступати такі організації: Самсунг, GlobalLogic, Авора, ЕПАМ, SoftServ, InfoPulse, DataArt та інші.
Навчання на робочому місці
-
Гарант освітньої програми
Володимир Анатолійович Заславський
Математичної Інформатики
Факультет комп'ютерних наук та кібернетики
Професійні профілі випускників
Фахівець здатний виконувати роботи з розробки нового математичного та програмного забезпечення для науково-технічного супроводження складних систем та бізнес процесів. Може працювати на посадах, молодшого наукового співробітника, асистента закладу вищої освіти, наукового співробітника-консультанта, прикладного системного аналітика.
Доступ до подальшого навчання
Здобуття освіти за освітньою програмою третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти та здобуття додаткових кваліфікацій в системі освіти дорослих.