Приватне та публічне право ОС Магістр

Інститут післядипломної освіти

Інформація про освітню програму

Назва освітньої програми
Приватне та публічне право ОС Магістр
Код освітньої програми
Кваліфікація, що присуджується
магістр права за ОПП "Приватне та публічне право"
Тривалість освітньої програми
1,5 роки
Кількість кредитів
90
Рівень кваліфікації відповідно до Національної рамки кваліфікацій та Європейської рамки кваліфікацій
7
Рівень кваліфікації
Другий (магістерський)
Галузь знань
Право
Спеціальність
Право
Особливі умови прийому
Наявність здобутої вищої освіти освітнього рівня Бакалавр, освітньо-кваліфікаційного рівня Спеціаліст галузі знань 08 "Право"
Механізми визначення попереднього навчання
Диплом державного зразка ОР Бакалавр чи ОКР Спеціаліст галузі знань 08 "Право"
Вимоги та правила щодо отримання кваліфікації
Вимогою отримання здобувачами ОП "Приватне та публічне право" освітньої кваліфікації магістр права є повне й успішне опанування ними освітніх компонент ОП (з оцінками не менше за 60 балів), в т.ч. проходження практики, та проходження підсумкової атестації у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Профіль програми
Програмні результати навчання
ПРН1. Оцінювати природу та характер суспільних процесів і явищ, і виявляти розуміння меж та механізмів їх правового регулювання. ПРН2. Співвідносити сучасну систему цивілізаційних цінностей з правовими цінностями, принципами та професійними етичними стандартами. ПРН3. Проводити збір, інтегрований аналіз та узагальнення матеріалів з різних джерел, включаючи наукову та професійну літературу, бази даних, цифрові, статистичні, тестові та інші, та перевіряти їх на достовірність, використовуючи сучасні методи дослідження. ПРН4. Здійснювати презентацію свого дослідження з правової теми, застосовуючи першоджерела та прийоми правової інтерпретації складних комплексних проблем, що постають з цього дослідження, аргументувати висновки. ПРН5. Вільно спілкуватися правничою іноземною мовою (однією з офіційних мов Ради Європи) усно і письмово. ПРН6. Обґрунтовано формулювати свою правову позицію, вміти опонувати, оцінювати докази та наводити переконливі аргументи. ПРН7. Дискутувати зі складних правових проблем, пропонувати і обґрунтовувати варіанти їх розв’язання. ПРН8. Оцінювати достовірність інформації та надійність джерел, ефективно опрацьовувати та використовувати інформацію для проведення наукових досліджень та практичної діяльності. ПРН9. Генерувати нові ідеї та використовувати сучасні технології у наданні правничих послуг. ПРН10. Аналізувати взаємодію міжнародного права та міжнародно-правових систем з правовою системою України на основі усвідомлення основних сучасних правових доктрин, цінностей та принципів функціонування права. ПРН11. Використовувати передові знання і методики у процесі правотворення та правозастосування інститутів публічного та приватного права і кримінальної юстиції. ПРН12. Проводити порівняльно-правовий аналіз окремих інститутів права різних правових систем, враховуючи взаємозв’язок правової системи України з правовими системами Ради Європи та Європейського Союзу. ПРН13. Аналізувати та оцінювати практику застосування окремих правових інститутів. ПРН14. Обґрунтовувати правову позицію на різних стадіях правозастосування. ПРН15. Мати практичні навички розв’язання проблем, пов’язаних з реалізацією процесуальних функцій суб’єктів правозастосування. ПРН16. Брати продуктивну участь у розробці проєктів нормативно-правових актів, обґрунтовувати суспільну обумовленість їх прийняття, прогнозувати результати їх впливу на відповідні суспільні відносини. ПРН17. Інтегрувати необхідні знання та розв’язувати складні задачі правозастосування у різних сферах професійної діяльності. ПРН18. Проводити системний аналіз повноважень органів публічної влади у забезпеченні та реалізації прав і свобод людини і громадянина через призму принципу верховенства права ПРН19. Розробляти правову модель відносин з органами (посадовими та службовими особами) публічної влади
Структурно-логічна схема ОП
Форма навчання
Заочна форма
Правила екзаменування та шкала оцінювання
Підсумкове оцінювання результатів навчання здійснюється за єдиною 100-бальною шкалою (згідно системи ECTS). Оцінка здобувача відповідає відношенню встановленого при оцінюванні рівня сформованості фахових і загальних компетентностей до запланованих РН (у %). Мінімальним рівнем оцінки є 60 балів. Шкала відповідності оцінювання: іспит, диференційований залік, єдиний державний кваліфікаційний іспит - відмінно - 90-100, добре - 75-89, задовільно - 60-74, незадовільно - 0-59 балів; залік - зараховано - 60-100, не зараховано - 0-59 балів. Поточний модульний контроль у формі тестів, усних відповідей, виступів перед аудиторією, виконання практичних завдань, психологічних досліджень. Письмові іспити, заліки, диференційовані заліки, захист курсової роботи. Підсумкова атестація: єдиний державний кваліфікаційний іспит у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Обов’язкові чи вибіркові вікна мобільності
Студенти можуть брати участь в програмах академічної мобільності.
Практика та стажування
Виробнича практика у обсязі 30 кредитів, 3 семестр. Форма підсумкового контролю - диференційований залік за результатами захисту звіту з практики.
Навчання на робочому місці
Студенто-центроване навчання, самонавчання. Лекції, семінари, практичні заняття, консультації з викладачами, самостійна робота на основі підручників та конспектів.
Гарант освітньої програми
Анатолій Іванович Берлач
Кафедра службового та медичного права
Навчально-науковий інститут права
Професійні профілі випускників
Відповідно до Державного класифікатору професій ДК 003:2010 випускники магістратури за ОП "Приватне та публічне право" можуть працювати у наступних установах/посадах: - Судові та правоохоронні органи: помічник судді, суддя, слідчий, прокурор, адвокат, нотаріус; - органи державної влади та місцевого самоврядування: посади державної служби категорії А, посади службовців органів місцевого самоврядування; - суб’єкти господарювання: юрисконсульт, керівні посади фахівців у галузях загальної та юридичної компетенції.
Доступ до подальшого навчання
Можливе подальше продовження освіти за програмою третього (освітньо-наукового рівня. Набуття додаткових кваліфікацій в системі освіти дорослих.

Дисципліни

У рамках освітньої програми студенти вивчають наведені дисципліни

Правові системи сучасності / Modern legal systems
Кваліфікація: ОК.05, 2022/2023
Нормотворча діяльність в Україні +
Кваліфікація: ОК.06, 2022/2023
Проблеми розмежування публічного та приватного права
Кваліфікація: ОК.01, 2022/2023
Правова політика держави
Кваліфікація: ОК.02, 2022/2023
Публічні та приватні інтереси в юридичному процесі
Кваліфікація: ОК.03, 2022/2023
Медіація та інші альтернативні способи вирішення юридичних спорів
Кваліфікація: ОК.04, 2022/2023
Актуальні проблеми цивільного, господарського права та процесу
Кваліфікація: ВКС.1.01, 2022/2023
Правове регулювання бюджетних та податкових відносин в Україні
Кваліфікація: ВКС.1.02, 2022/2023
Фінансові послуги та банківські правочини (економічний та правовий аспект)
Кваліфікація: ВКС.1.03, 2022/2023
Правове регулювання збереження та використання природних і земельних ресурсів
Кваліфікація: ВКС.2.01, 2022/2023
Особливості розгляду та вирішення публічно правових спорів
Кваліфікація: ВКС.2.02, 2022/2023
Актуальні проблеми трудового права та права соціального забезпечення
Кваліфікація: ВКС.2.03, 2022/2023
Виконавчий процес в Україні
Кваліфікація: ВКС.3.01, 2022/2023
Правове забезпечення запобігання корупції в Україні
Кваліфікація: ВКС.3.02, 2022/2023
Актуальні проблеми адміністративного права та процесу
Кваліфікація: ВКС.3.03, 2022/2023
Юридична психологія
Кваліфікація: ВКС.4.01, 2022/2023
Захист прав у Європейському суді з прав людини
Кваліфікація: ВКС.4.02, 2022/2023
Відповідальність публічних службовців за прийняття неправомірних управлінських рішень
Кваліфікація: ВКС.4.03, 2022/2023
Правове забезпечення гендерної рівності
Кваліфікація: ВКС.5.01, 2022/2023
Правове регулювання електронного урядування-
Кваліфікація: ВКС.5.02, 2022/2023
Основні механізми захисту прав людини в сучасній державі
Кваліфікація: ВКС.5.03, 2022/2023
Курсова робота з права
Кваліфікація: ОК 07, 2022/2023
Практика
Кваліфікація: ОК 08, 2022/2023