Економічна розвідка

Освітня програма: Бізнес-адміністрування і консультування. З можлив. подвійного дипломув. з Ун-ом Мачерата, Італія

Структурний підрозділ: Економічний факультет

Назва дисципліни
Економічна розвідка
Код дисципліни
ВК 1.3
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
4 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
3
Результати навчання
ПРН 3. Планувати і здійснювати власні дослідження у сфері маркетингу, аналізувати його результати і обґрунтовувати ухвалення ефективних маркетингових рішень в умовах невизначеності. ПРН5. Презентувати та обговорювати результати наукових і прикладних досліджень, маркетингових проектів державною та іноземною мовами. ПРН8. Використовувати методи міжособистісної комунікації в ході вирішення колективних задач, ведення переговорів, наукових дискусій у сфері маркетингу. ПРН11. Використовувати методи маркетингового стратегічного аналізу та інтерпретувати його результати з метою вдосконалення маркетингової діяльності ринкового суб’єкта. ПРН15. Збирати необхідні дані з різних джерел, обробляти і аналізувати їх результативність із застосуванням сучасних методів та спеціалізованого програмного забезпечення.
Форма навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
1. Необхідною умовою для успішного оволодіння навчальним предметом є попередня підготовки студентів з економіки (макро- і мікроекономіка) та інформатики, дисциплін «Бухгалтерський облік», «Фінанси» та ін. 2. Знання базових основ економіки, фінансів, менеджменту га інформатики.
Зміст навчальної дисципліни
Цей курс містить вступ до бізнес-аналітики, включаючи процеси, методології, інфраструктуру та поточні практики, що використовуються для перетворення бізнес-даних у корисну інформацію та підтримки прийняття бізнес-рішень. Бізнес-аналітика вимагає знань про основи процесу зберігання та пошуку даних, тому цей курс вивчає логічні моделі даних як для систем управління базами даних, так і для сховищ даних. Предметом вивчення навчальної дисципліни є теоретичні та практичні положення аналізу бізнес-процесів.
Рекомендована та необхідна література
1. Управління фінансовими ризиками: Навчальний посібник / Р.В. Пікус, Н.В. Приказюк. – К. : Знання, 2010. – 598 с. 2. Управління фінансовими ризиками: Опорний конспект лекцій / Р.В. Пікус, Н.В. Приказюк. – Кам'янець-Подільський: Аксіома, 2010. – 228 с. /110 с. 3. Управління фінансовими ризиками: лаборатор. практикум / Р.В. Пікус, Н.В. Приказюк, Г.Ю. Тлуста. - К.: Логос, 2012. - 280с. 4. Антикризовий менеджмент : Навчально-методичний комплекс / В.І. Нечипоренко, С.А Шимків. – К.: Видавничо-поліграфічний центр "Київський університет", 2017. -c.1- 41. 5. Міждисциплінарний словник зі страхування та ризик-менеджменту / [Р.В.Пікус, Н.В.Приказюк, О.М. Лобова та ін]; за наук. ред. проф. Р.В. Пікус. – К.:Логос, 2015. – 508 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекцій – 14 год. Семінарських - 12 год. Самостійна робота -64 год.
Методи та критерії оцінювання
Усна доповідь Бліц опитування (письмове завдання) Виконання розрахунково-аналітичних завдань Презентація Самостійна робота Модульна контрольна робота (МКР) Оцінювання здійснюється впродовж семестру усіх видів робіт, включаючи самостійну роботу. Захист аналітично-розрахункових завдань та презентацій відбувається на лабораторних заняттях після закінчення викладання теми на лекційному занятті, але не пізніше ніж 2 тижні після закінчення теми.
Мова викладання
Українська

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Кафедра страхування, банківської справи та ризик-менеджменту
Економічний факультет