В'єтнамська мова: базовий рівень (I-й та II-й семестр)

Освітня програма: В'єтнамська мова і література та переклад, французька мова

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології

Назва дисципліни
В'єтнамська мова: базовий рівень (I-й та II-й семестр)
Код дисципліни
ННД.08.01
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
1 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
24
Результати навчання
ПРН1, ПРН 3, ПРН10, ПРН11, ПРН14, ПРН17
Форма навчання
Дистанційне навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
1) успішне опанування навичок аналізу та інтерпретації мови на всіх рівнях її структури відповідно до начальних програм середньої школи. 2) знання основ літературознавчої та мовознавчої термінології відповідно до начальних програм середньої школи. 3) володіння навичками аналізу граматичних форм і синтаксичних конструкцій, а також базовими елементарними навичками етимологічного аналізу.
Зміст навчальної дисципліни
У межах дисципліни викладаються основи в’єтнамської мови на фонетичному, лексичному та граматичному рівнях. Зважаючи на те, що це початковий курс, то ставиться за мету навчання базової лексики, базових граматичних структур з обмеженою кількістю тем та з основною увагою на розмовну мову. Оволодіння студентами іншомовним спілкуванням передбачає формування у них певного рівня комунікативної компетенції, яка реалізується за допомогою мовленнєвих умінь.
Рекомендована та необхідна література
1. Tiếng Việt. Trình độ А. Tập 1 / Đoàn Thiện Thuật (cb). Hà Nội, 2012. (з аудіозаписом на CD –диску) 2. Nguyễn Việt Hương. Tiếng Việt cơ sở dành cho người nước ngoài. Quyển 1. Hà Nội, 2010. (з аудіозаписом на CD –диску) 3. Ха Тхі Ван Ань. В’єтнамська мова. Підручник, рівень А. Київ, 2021.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
практичні заняття, самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
Контроль знань здійснюється за системою ECTS, яка передбачає дворівневе оцінювання засвоєного матеріалу, зокрема теоретичної підготовки, що складає 40% від загальної оцінки, та практичної підготовки, що складає 60% загальної оцінки. Семестрову кількість балів формують бали, отримані студентом за аудиторну роботу та за самостійну роботу; у підсумку: у максимальному вимірі 60 балів, у мінімальному вимірі 36 балів. Підсумкове оцінювання: іспит. Критерії семестрового оцінювання і критерії оцінювання на іспиті представлені в робочій програмі дисципліни, оприлюдненій на офіційному сайті Навчально-наукового інституту філології.
Мова викладання
Українська та в'єтнамська