Переддипломна практика

Освітня програма: Геологія (2 рівень)

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут "Інститут геології"

Назва дисципліни
Переддипломна практика
Код дисципліни
ОК 12
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
2 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
5
Результати навчання
Знати: Завдання та програму індивідуального завдання з навчально-дослідної та науково-дослідної роботи, види польових робіт, район проходження практики та камеральне опрацювання матеріалів стосовно сучасного стану діяльності геологічних організацій. Володіти польовими методиками геологічних робіт, користуватися фондом секретних та архівних матеріалів по району робіт та по наміченій темі досліджень з правом виписок та копіювання графічних матеріалів, опрацьовувати та інтерпретувати отримані матеріаливи за період практики у науково-дослідній роботі
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Успішне опанування навчальних дисциплін: «Нормативно правове регулювання використання надр», «Моделювання геологічних процесів і структур».
Зміст навчальної дисципліни
Переддипломна виробнича практика спрямована на одержання необхідного достатнього обсягу практичних занять та умінь згідно з вимогами ОС Магістр для його практичного застосування в умовах прийняття самостійних рішень на конкретній ділянці роботи шляхом виконання різноманітних обов’язків на виробництві, які властиві їх майбутній професійній і організаційно-управлінській діяльності. Під час проходження практики студенти засвоюють методику виконання польових робіт, камерального опрацювання матеріалів, ознайомлюються із сучасним станом діяльності геологічних організацій (партії, експедиції), збирають всі не обхід ні матеріали для підготовки звіту про практику та фактичний матеріал для подальшого творчого опрацювання при написанні кваліфікаційної роботи магістра. Завершальним етапом проходження практики є написання звіту за отриманими результатами роботи та його захисту.
Рекомендована та необхідна література
1.Природничі проблеми національної безпеки України у викликах новітньої історії: монографія [Рудько Г.І., Стецюк В.В., Біланюк В.І., Бондаренко Е.Л., Бортник С.Ю., Гавриш Н.С., Даценко Л.М., Іванік О.М. та ін.] (за ред. Рудька Г.І., Стецюка В.В.). - Київ – Львів – Гейдельберг – Малага – Черцівці, Букрек, 2019. - 504 с. 2. Національна безпека України у викликах новітньої історії / авт.- уклад. В. І. Шпак; кер. авт. кол. С. І. Табачніков. – К. : ДП «Експрес-об’ява», 2020. – 468 с. 3. Іванік О.М., Шевчук В.В., Лавренюк М.В. Моделювання впливу небезпечних геологічних процесів на функціонування природно-техногенних систем: монографія. – К.: ВПЦ "Київський університет", 2020. – 351. 4. Шевчук В.В., Кравченко Д.В. Геометричні основи геологічного картування. Навчальний посібник. – К.: ВГЛ «Обрії», 2007. – 122 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Виробнича практика та самостійна робота студента
Методи та критерії оцінювання
Результати навчальної діяльності студентів оцінюються за 100 бальною шкалою. Підсумкове оцінювання у формі диференційованого заліку: максимальна оцінка 40 балів, рубіжна оцінка 24 бали. Диференційований залік виставляється за результатами роботи студента впродовж усього періоду проходження переддипломної практики, як сума (проста або зважена) балів, що включає в себе: роботу на виробництві та збір матеріалів для написання кваліфікаційної роботи магістра – 30 балів (рубіжна оцінка 18 балів) та написання і оформлення звіту– 30 балів (рубіжна оцінка 18 балів), на основі яких відбувається захист. Студент не допускається до підсумкового оцінювання у формі диференційованого заліку, якщо не виконано програму практики та індивідуальні завдання поставлені керівником практики.
Мова викладання
українська