Гібридні методи аналізу

Освітня програма: Хімія (Бакалавр)

Структурний підрозділ: Хімічний факультет

Назва дисципліни
Гібридні методи аналізу
Код дисципліни
ВКБ.1.03
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
6 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
4
Результати навчання
1. Розуміти ключові хімічні поняття, основні факти, концепції, принципи і теорії, що стосуються природничих наук та наук про життя і землю, а також хімічних технологій на достатньому для їх застосування у професійній діяльності рівні. 2. Розуміти основні закономірності та типи хімічних реакцій та їхні характеристики. 3. Розуміти зв’язок між будовою та властивостями речовин. 4. Аналізувати та оцінювати дані, синтезувати нові ідеї, що стосуються хімії та її прикладних застосувань. 5. Демонструвати знання та розуміння основних фактів, концепцій, принципів та теорій з хімії. 6. Здійснювати моніторинг та аналіз наукових джерел інформації та фахової літератури.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1. Знати основи загальної, неорганічної, аналітичної, органічної та фізичної хімії. 2. Вміти проводити статистичну обробку отриманих даних. 3. Вміти опрацьовувати текстові та графічні джерела інформації.
Зміст навчальної дисципліни
Основна увага курсу приділена головним етапам проведення хроматографії кластичної та високоефективної хроматографії; вибору оптимальних умов хроматографування; теорій хроматографії; властивостям та вимогам нерухомих та рухомих фаз; поєднанню окремих блоків в єдину хроматографічну систему, принципу дії детекторів в газовій та рідинній хроматографії. В рамках курсу розглядаються завдання аналітичної і препаративної хроматографії.
Рекомендована та необхідна література
1. Лисенко О.М., Набиванець Б.Й. Вступ до хроматографічного аналізу. К.: “Корвін Пресс»”. 2005.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекції, лабораторні заняття
Методи та критерії оцінювання
Семестровий контроль включає 2 контрольні роботи, оцінку самостійної роботи з оформлення лабораторних робіт. Оцінювання здійснюється за 100-бальною системою. Максимальна/мінімальна кількість балів, яка може бути отримана студентом під час семестрового оцінювання 60 балів/36 балів. Підсумкове оцінювання проводиться у формі екзамену. Максимальна/мінімальна кількість балів, яка може бути отримана студентом на екзамені 40 балів/24 бали.
Мова викладання
Українська

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Кафедра аналітичної хімії
Хімічний факультет
Кафедра аналітичної хімії
Хімічний факультет