Актуальні проблеми в’єтнамської філології

Освітня програма: Східна філологія, західноєвропейська мова та переклад: В’єтнамська мова і література»

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології

Назва дисципліни
Актуальні проблеми в’єтнамської філології
Код дисципліни
ННД.10
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
3 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
4
Результати навчання
ПРН4, ПРН9, ПРН17. Повний перелік результатів навчання за освітньою програмою подано у пункті "Профіль програми"
Форма навчання
Дистанційне навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
Успішне опанування курсів «Методологія та організація наукових досліджень з основами інтелектуальної власності», «В’єтнамська мова для професійного спілкування», «Сучасна в’єтнамська література», «Теорія та методологія перекладу». Знання теоретичних основ філологічної науки (мовознавства й літературознавства). Володіння в’єтнамською мовою на просунутому рівні.
Зміст навчальної дисципліни
окреслення актуальних проблем в’єтнамської філології, навчити здобувачів самостійно здійснювати необхідний пошук наукової інформації та підтримувати свої теоретичні знання в галузі в’єтнамського мовознавства та літературознавства в актуальному стані.
Рекомендована та необхідна література
1. Голубовська І.О., Корольов І.Р. Актуальні проблеми сучасної лінгвістики : курс лекцій : навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. реком. МОНМСУ. Київ : Київський університет, 2011. 2. Селіванова О.О. Сучасна лінгвістика: напрями та проблеми : підручник. Довкілля-К, 2008. 3. Nguyễn Thiện Giáp (chủ biên). Lược sử Việt ngữ học. Tập một. HN, 2005.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
У курсі передбачено такі форми організації навчання: лекційні та семінарські заняття, що проводяться з використанням інтерактивних методів навчання, та самостійна робота. Основними видами роботи та, відповідно, об’єктами семестрового контролю є: аудиторна робота, відповіді на семінарські заняттях, реферати, презентації, модульні контрольні роботи з відкритими відповідями. Детально заплановані освітні заходи та методи викладання представлені в робочій програмі дисципліни, оприлюдненій на офіційному сайті Навчально-наукового інституту філології.
Методи та критерії оцінювання
Контроль знань здійснюється за системою ECTS, яка передбачає дворівневе оцінювання засвоєного матеріалу, зокрема теоретичної підготовки, що складає 40% від загальної оцінки, та практичної підготовки, що складає 60% загальної оцінки. Семестрову кількість балів формують бали, отримані студентом за аудиторну роботу та за самостійну роботу. Критерії оцінювання представлені в робочій програмі дисципліни, оприлюдненій на офіційному сайті Навчально-наукового інституту філології.
Мова викладання
українська, в’єтнамська