Практичний курс третьої мови (італійська). 7 семестр
Освітня програма: "Англійська філологія та переклад, дві західноєвропейські мови"
Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології
Назва дисципліни
Практичний курс третьої мови (італійська). 7 семестр
Код дисципліни
ВК. 2.06
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
7 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
10
Результати навчання
ПРН 8. Знати й розуміти систему мови, загальні властивості літератури як мистецтва слова, історію англійської та двох західноєвропейських мов і літератури, що вивчаються, і вміти застосовувати ці знання у професійній діяльності.
ПРН 10. Знати норми літературної мови та вміти їх застосовувати у практичній діяльності.
ПРН 11. Знати принципи, технології і прийоми створення усних і письмових текстів різних жанрів і стилів державною та англійською та двома західноєвропейськими мовами.
ПРН 12. Аналізувати мовні одиниці, визначати їхню взаємодію та характеризувати мовні явища і процеси, що їх зумовлюють.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Навчальна програма розрахована на студентів, які успішно опанували курс «Вступу до загального мовознавства» та усвідомлюють місце італійської мови серед романських мов, її полінаціональний характер в глобалізованому світі, володіють основними фактологічними знаннями мовознавчого характеру.
Зміст навчальної дисципліни
Дисципліна викладається у VII семестрі в обсязі 10 кредитів: 120 годин практичних занять та 180 години самостійної роботи. У курсі передбачено 3 змістових модулі та 3 підсумкові модульні контрольні роботи, які завершуються іспитом.
Рекомендована та необхідна література
1. Marin T., Ruggieri L., Magnelli S. Nuovissimo progetto italiano 1. Corso multimediale di lingua e civiltà italiana. Livello elementare A1-A2 (Libro dello studente e Quaderno degli esercizi). – Roma: Edizioni Edilingua, 2019. – 200 p. + audio CD, + Attività video + CD ROM interattivo.
2. Гарсія де Хесус М.О. Посібник для домашнього читання для студентів І курсу (італійська мова) / М.О. Гарсія де Хесус – К. : Юнона, 2021. – 148 с.
3. Katerinov K. Boriosi Katerinov M.C. La lingua italiana per stranieri. Corso elementare e intermedio. – Perugia : Guerra Edizioni, 5° ed. 2014. – 516 p.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Відповідь на практичному занятті; мультімедійна презентація/ доповідь; поточна контрольна робота-тест; модульна контрольна робота; підсумковий тест. Упродовж семестру із відповідних тем проводяться практичні заняття, на яких здійснюється оцінювання відповідно до видів робіт та форми контролю, описаних вище.
Методи та критерії оцінювання
Семестрову підсумкову оцінку формують бали, отримані студентом у процесі виконання заявлених видів та форм навчання, та бали, отримані на підсумковому тесті, максимальний розподіл здійснюється за таким алгоритмом: 60 балів – семестровий контроль і 40 балів – підсумкове оцінювання (іспит в усно-письмовій формі).
Підсумкова оцінка з дисципліни складається із суми кількості балів за семестрову роботу (мінімум 36, максимум 60 балів) та підсумкового оцінювання – іспиту (мінімум 24, максимум 40 балів).
Мова викладання
Італійська, українська
Викладачі
Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами
Марія
Олександрівна
Гарсія де Хесус
Кафедра романської філології
Навчально-науковий інститут філології
Навчально-науковий інститут філології
Кафедри
Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни
Кафедра романської філології
Навчально-науковий інститут філології