Практика

Освітня програма: Приватне та публічне право ОС Магістр

Структурний підрозділ: Інститут післядипломної освіти

Назва дисципліни
Практика
Код дисципліни
ОК 08
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2022/2023
Семестр / Триместр
3 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
30
Результати навчання
Знати сучасний стан наукових розробок, що здійснювалися на базі практики; способи теоретичного аналізу наукових джерел з наукової проблеми, що досліджуються на базі практики; складові концепції пізнання правової та державної дійсності, що перебувають у фокусі уваги співробітників бази практики. Під час практики здобувачі мають удосконалити й набути умінь і навичок у межах професійних правничих компетенцій: - застосовувати принципи верховенства права для розв’язання складних задач і проблем, у тому числі у ситуаціях правової невизначеності; - забезпечувати законність в діяльності підприємств, установ і організацій; прийняття правових рішень та вчинення дій, що мають юридичні наслідки, відповідно до принципів верховенства права. У межах дослідницьких компетенцій: - проводити збір та аналіз емпіричного матеріалу для наукового дослідження, - вміти дискутувати щодо сучасних проблем юридичної науки; - грамотно і точно формулювати та висловлювати свої позиції.
Форма навчання
Заочна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Знати та розуміти основні напрями розвитку, тенденцій та закономірностей, що складаються в правовому регулюванні відповідного виду суспільних відносин. Уміти використовувати нормативно-правові акти, судову практику та інші джерела права у процесі наукової та практичної діяльності. Мати навички аналізу наукових джерел, обробки статистичних матеріалів, уміння узагальнювати та систематизувати матеріал; формулювати висновки та обґрунтовувати пропозиції щодо вирішення досліджуваних питань. Володіти професійними уміннями та навичками приймати самостійні рішення на певних ділянках роботи (або з конкретних питань) в реальних виробничих умовах шляхом виконання функцій і завдань за фахом.
Зміст навчальної дисципліни
Відповідно до цілей і завдань практики зміст діяльності здобувачів вищої освіти визначається за такими напрямами: Змістовий модуль 1. Організаціий напрям діяльності. Змістовий модуль 2. Правозастосовний напрям. Змістовий модуль 3. Інформаційний напрям Змістовий модуль 4. Комунікативний напрям. Змістовий модуль 5.Консультативний напрям. Змістовий модуль 6. Дослідницький напрям.
Рекомендована та необхідна література
1. Аронов Ян. Нормативно-правовое регулювання професійної культури юриста. Актуальні проблеми вдосконалення чинного законодавства України : Збірник наукових статей. Випуск 47. Івано-Франківськ: Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, 2018. С. 3-14. 2. Бігун В. С. Юридична професія та освіта. Досвід США у порівняльній перспективі. Київ: Видавнича організація «Юстініан»,. 2006. 272 с. 3. Програма практики для здобувачів вищої освіти спеціальності 081 «Право» ОПП «Приватне та публічне право» ОС «магістр».К.: ІПО. 2022. 26 с. 4. Теорія держави і права. Академічний курс: ідручник / ред. О. В. Зайчук. К. : Юрінком Інтер, 2006. 685 с. 5. Шейко В. М., Кушнаренко Н.М.. Організація та методика науково-дослідницької діяльності: підруч. 3-тє вид., стер. К.: Знання-Прес, 2003. 295 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Інструкції, співбесіди з керівником практики від установи, самостійна робота.
Методи та критерії оцінювання
Усне опитування, захист звіту з практики, самоконтроль. Шкала відповідності оцінок за національною шкалою (100 бальна система) : "відмінно" - 90-100, "добре" - 75-89, " задовільно" - 60-74, "незадовільнно" - 0-59.
Мова викладання
українська

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

ІПО-викладачі
Інститут післядипломної освіти
ІПО-викладачі
Інститут післядипломної освіти