Виробнича практика (з відривом від теоретичного навчання)

Освітня програма: Геоморфологія та палеогеографія

Структурний підрозділ: Географічний факультет

Назва дисципліни
Виробнича практика (з відривом від теоретичного навчання)
Код дисципліни
ОК 14
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2022/2023
Семестр / Триместр
2 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
6
Результати навчання
ПР02. Оцінювати результати власної роботи, демонструвати уміння працювати в команді. ПР04. Здійснювати дослідження та/або провадити інноваційну діяльність з метою отримання нових знань, розроблення нових методів і процедур в географії та міждисциплінарних контекстах. ПР07. Брати участь у плануванні територій різного ієрархічного рівня. ПР08. Здійснювати дослідження природно-географічних проявів розвитку геосистем у складних і непередбачуваних умовах, прогнозувати їхній розвиток, аналізувати альтернативи, оцінювати ризики та ймовірні наслідки. ПР11. Оцінювати можливі ризики, соціально-економічні та геоекологічні наслідки реалізації управлінських рішень у сфері природокористування, рекреації та туризму.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1) успішне опанування навчальних дисциплін, що викладаються на кафедрі землезнавства та геоморфології, проходження навчальних і виробничих практик під час навчання на освітньому рівні бакалавр; 2) вміння працювати із науковими, бібліографічними, картографічними, фондовими матеріалами за професійним спрямуванням, використовувати сучасні ґрунтово-географічні методи дослідження; 3) знання основ системного, статистичного аналізу, володіння критичним мисленням, володіння елементарними навиками спілкування з колегами і фахівцями інших галузей знань.
Зміст навчальної дисципліни
Виробнича практика (з відривом від теоретичного навчання) включає навчальну і методичну роботу. Навчальна робота передбачає ознайомлення з плануванням та організацією наукової роботи бази практики. Методична робота спрямована на збір та опрацювання необхідних для написання кваліфікаційної роботи магістра вихідних матеріалів. У виробничій практиці умовно розрізняють два етапи: початковий (адаптаційний), який триває не більше тижня, і виробничий (польовий), що триває до кінця перебування студента на практиці.
Рекомендована та необхідна література
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Співбесіда з керівником практики, індивідуальне навчання, самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
Підсумкове оцінювання за виробничу практику проводиться у формі диференційованого заліку і представляє собою захист студентом його звіту за практику перед призначеною комісією або членами кафедри. Максимальна кількість балів, яку студент може одержати під час заліку, становить 40 балів, мінімальна кількість балів, які додаються на заліку – 24 бали, що становить 60 % від максимальної кількості балів, відведених на залік. Залік проводиться у усній формі.
Мова викладання
Українська