Комунікативні стратегії та переклад (2-й семестр)

Освітня програма: Східна філологія, західноєвропейська мова та переклад: В’єтнамська мова і література»

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології

Назва дисципліни
Комунікативні стратегії та переклад (2-й семестр)
Код дисципліни
ОК.11
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2022/2023
Семестр / Триместр
2 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
4
Результати навчання
ПРН 1. Оцінювати власну навчальну та науково-професійну діяльність, будувати і втілювати ефективну стратегію саморозвитку та професійного самовдосконалення. ПРН 2. Упевнено володіти державною, в’єтнамською та французькою мовами для реалізації письмової та усної комунікації, зокрема в ситуаціях професійного й наукового спілкування; презентувати результати досліджень державною та іноземною мовами. ПРН 6. Застосовувати знання про експресивні, емоційні, логічні засоби мови та техніку мовлення для досягнення запланованого прагматичного результату й організації успішної комунікації. ПРН 14. Створювати, аналізувати й редагувати тексти різних стилів та жанрів. ПРН 19. дійснювати усний та письмовий переклади з в’єтнамської і французької мов та навпаки із застосуванням ефективних стратегій та методів різножанрового і багатогалузевого перекладу.
Форма навчання
Дистанційне навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
успішне опанування практичниx та теоретичних курсів французької мови, що викладалися протягом чотирьох семестрів навчання, та вміння робити лексико-граматичного аналізу французьких текстів.
Зміст навчальної дисципліни
Дисципліна «Комунікативні стратегії та переклад» є обов’язковою багатосеместровою дисципліною для студентів, що навчаються за спеціальністю «Східні мови та літератури (переклад включно), перша – в’єтнамська». У 2 семестрі дисципліна викладається в обсязі 4 кредити, всього – 120 годин, з них: 40 години практичних занять; 80 годин самостійної роботи. Форма контролю – іспит.
Рекомендована та необхідна література
2. Бурбело В.Б. Комунікативні стратегії. Практикум з французької мови. Части ІІ. - К.: ВПЦ Київський університет, 2014. – 295 с. 3. Левченко В.В., Лабенко О.А., Скрипник А.В. Ділова французька мова. – К.: ВПЦ Київський університет, 2006. – 183 с. 4. Паламар Л.М., Кацавець Г.М. Мова ділових паперів. - К., 2000. - С.5-9.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Практичні заняття, самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
Упродовж І семестру здійснюється оцінювання відповідно до видів робіт та форми контролю, підсумкова форма контролю - іспит
Мова викладання
французька

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Кафедра романської філології
Навчально-науковий інститут філології