Основи в'єтнамської діалектології

Освітня програма: В'єтнамська мова і література та переклад, французька мова

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології

Назва дисципліни
Основи в'єтнамської діалектології
Код дисципліни
ДВС1.11
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2022/2023
Семестр / Триместр
8 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
3
Результати навчання
ПРН32.Застосовувати у професійній діяльності знання в’єтнамської діалектології.
Форма навчання
Дистанційне навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
опанування курсом Вступ до східної філології
Зміст навчальної дисципліни
Ознайомлення з особливостями діалектів в’єтнамської мови
Рекомендована та необхідна література
Hoàng Thị Châu. Phương ngữ học tiếng Việt. Hồ Xuân Tuyên. Một số kiểu kết hợp khác biệt của phương ngữ Nam Bộ // Tạp chí Ngôn ngữ, số 9/ 2016 Nguyễn Văn Phúc. Phân vùng phương ngữ văn hoá ở Việt Nam. Hà Nội, 2017. – 124 tr.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
У курсі передбачено такі форми організації навчання: лекційні й семінарські заняття, що проводяться з використанням інтерактивних методів навчання, та самостійна робота. Основними видами роботи та, відповідно, об’єктами семестрового контролю є: відповідь на семінарському занятті, аналітичні доповіді, творчі проекти (презентації), модульна контрольна робота з відкритими відповідями та тестові завдання. Детально заплановані освітні заходи та методи викладання представлені в робочій програмі дисципліни, оприлюдненій на офіційному сайті Навчально-наукового інституту філології.
Методи та критерії оцінювання
Контроль знань здійснюється за системою ECTS, яка передбачає дворівневе оцінювання засвоєного матеріалу, зокрема теоретичної підготовки, що складає 40% від загальної оцінки, та практичної підготовки, що складає 60% загальної оцінки. Семестрову кількість балів формують бали, отримані студентом за аудиторну роботу та за самостійну роботу; у підсумку: у максимальному вимірі 60 балів, у мінімальному вимірі 36 балів. Підсумкове оцінювання: іспит. Іспит проводиться у формі письмової роботи з відкритими відповідями на два практичні завдання (кожне з яких оцінюється макс.15 балами) та усної відповіді на розмовну тему (макс.10 балів). Критерії семестрового оцінювання і критерії оцінювання на іспиті представлені в робочій програмі дисципліни, оприлюдненій на офіційному сайті Навчально-наукового інституту філології.
Мова викладання
українська, в’єтнамська