Середньовічна в’єтнамська література

Освітня програма: В'єтнамська мова і література та переклад, французька мова

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології

Назва дисципліни
Середньовічна в’єтнамська література
Код дисципліни
ННД.13.02
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2022/2023
Семестр / Триместр
4 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
4
Результати навчання
ПРН3, ПРН13, ПРН15, ПРН16. Повний перелік результатів навчання за освітньою програмою подано у пункті "Профіль програми"
Форма навчання
Дистанційне навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
Успішне опанування курсів: Усна та давня східна література. Володіння навичками літературознавчого аналізу оригінальних творів.
Зміст навчальної дисципліни
Мета курсу – ознайомлення з історією розвитку, основними представниками і течіями середньовічної в’єтнамської літератури, формування у сходознавців-в’єтнамістів компетенції у літературознавчого аналізу.
Рекомендована та необхідна література
Bộ sách Văn học Việt Nam / Phan Cự Đệ, Trần Đình Hượu, Nguyễn Trác, Nguyễn Hoàng Khung, Lê Chí Dũng, Hà Văn Đức. NXB giáo dục 2000. Phương pháp dạy học tác phẩm văn chương trong nhà trường. NXB Giáo dục Việt Nam-Nguyễn Viết Chữ. Sơ thảo lịch sử văn học Việt Nam. Viện văn học, 1998.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
У курсі передбачено такі форми організації навчання: лекційні, що проводяться з використанням інтерактивних методів навчання, консультації та самостійна робота. Основними видами роботи та, відповідно, об’єктами семестрового контролю є: відповідь на практичному занятті, модульна контрольна робота з відкритими відповідями. Детально заплановані освітні заходи та методи викладання представлені в робочій програмі дисципліни, оприлюдненій на офіційному сайті Навчально-наукового інституту філології.
Методи та критерії оцінювання
Контроль знань здійснюється за системою ECTS, яка передбачає дворівневе оцінювання засвоєного матеріалу, зокрема теоретичної підготовки, що складає 40% від загальної оцінки, та практичної підготовки, що складає 60% загальної оцінки. Семестрову кількість балів формують бали, отримані студентом за аудиторну роботу та за самостійну роботу; у підсумку: у максимальному вимірі 60 балів, у мінімальному вимірі 36 балів. Підсумкове оцінювання: іспит. Критерії семестрового оцінювання і критерії оцінювання на іспиті представлені в робочій програмі дисципліни, оприлюдненій на офіційному сайті Навчально-наукового інституту філології.
Мова викладання
українська, в’єтнамська