Словотвір і лексикологія в’єтнамської мови

Освітня програма: В'єтнамська мова і література та переклад, французька мова

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології

Назва дисципліни
Словотвір і лексикологія в’єтнамської мови
Код дисципліни
ННД.11.01
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2022/2023
Семестр / Триместр
4 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
3
Результати навчання
ПРН8,ПРН9,ПРН12, ПРН16,ПРН19. Повний перелік результатів навчання за освітньою програмою подано у пункті "Профіль програми"
Форма навчання
Дистанційне навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
Оволодіння курсом "Вступ до східної філології"
Зміст навчальної дисципліни
Мета навчальної дисципліни – ознайомити майбутніх філологів з основними особливостями словотвору і лексикології в’єтнамської мови, а також з основами в’єтнамської лексикографії.
Рекомендована та необхідна література
Nguyễn Thiện Giáp. Từ vựng học. Hà Nội: NXB Giáo dục Việt Nam, 2013. Noyer, Rolf. Vietnamese 'Morphology' and the Definition of Word // University of Pennsylvania Working Papers in Linguistics, Volume 5, Issue 2 Current Work in Linguistics, 1998, p. 65-89. Available at: https://repository.upenn.edu/pwpl/vol5/iss2/5 Phan Thị Nguyệt Hoa. 2012, Từ đa nghĩa từ vựng trong tiếng Việt hiện đại, NXB Khoa học Xã hội. Mark Alves. Loanwords in Vietnamese, 2009. https://www.researchgate.net/publication/280082193
Заплановані освітні заходи та методи викладання
У курсі передбачено такі форми організації навчання: лекційні та семінарські заняття, що проводяться з використанням інтерактивних методів навчання, та самостійна робота. Основними видами роботи та, відповідно, об’єктами семестрового контролю є: аудиторна робота, відповіді на семінарські заняттях, реферати/презентації, тестування, модульна контрольна робота з відкритими відповідями. Детально заплановані освітні заходи та методи викладання представлені в робочій програмі дисципліни, оприлюдненій на офіційному сайті Навчально-наукового інституту філології.
Методи та критерії оцінювання
Контроль знань здійснюється за системою ECTS, яка передбачає дворівневе оцінювання засвоєного матеріалу, зокрема теоретичної підготовки, що складає 40% від загальної оцінки, та практичної підготовки, що складає 60% загальної оцінки. Семестрову кількість балів формують бали, отримані студентом за аудиторну роботу та за самостійну роботу. У підсумку: у максимальному вимірі 100 балів, у мінімальному вимірі 60 балів. Підсумкове оцінювання: залік. Залік виставляється за результатами роботи студента впродовж усього семестру і не передбачає додаткових заходів оцінювання. Критерії оцінювання представлені в робочій програмі дисципліни, оприлюдненій на офіційному сайті Навчально-наукового інституту філології.
Мова викладання
українська, в’єтнамська