В'єтнамська мова: середній рівень (3-й семестр)

Освітня програма: В'єтнамська мова і література та переклад, французька мова

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології

Назва дисципліни
В'єтнамська мова: середній рівень (3-й семестр)
Код дисципліни
ННД.08.02
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2022/2023
Семестр / Триместр
3 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
10
Результати навчання
ПРН1. Вільно спілкуватися з професійних питань із фахівцями та нефахівцями державною та іноземними мовами усно й письмово, використовувати їх для організації ефективної міжкультурної комунікації. ПРН10. Знати норми літературної мови та вміти їх застосовувати у практичній діяльності. ПРН11. Знати принципи, технології і прийоми створення усних і письмових текстів різних жанрів і стилів державною, в’єтнамською та французькою мовами. ПРН14. Використовувати в’єтнамську та французьку мови в усній та письмовій формі, у різних жанрово-стильових різновидах і регістрах спілкування (офіційному, неофіційному, нейтральному), для розв’язання комунікативних завдань у побутовій, суспільній, навчальній, професійній, науковій сферах життя. ПРН17. Збирати, аналізувати, систематизувати й інтерпретувати факти мови й мовлення й використовувати їх для розв’язання складних задач і проблем у спеціалізованих сферах професійної діяльності та/або навчання.
Форма навчання
Дистанційне навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
Опанування курсом дисципліни "В’єтнамська мова: базовий рівень"
Зміст навчальної дисципліни
Оволодіння студентами в’єтнамськомовним спілкуванням на середньому рівні, передбачає формування у них відповідного рівня комунікативної компетенції, яка реалізується за допомогою мовленнєвих умінь.
Рекомендована та необхідна література
1. Tiếng Việt. Trình độ В. / Đoàn Thiện Thuật (cb). Hà Nội, 2012. (з аудіозаписом на CD –диску) 2. Nguyễn Việt Hương. Tiếng Việt nâng cao dành cho người nước ngoài. Quyển 3. Hà Nội, 2010. (з аудіозаписом на CD –диску) 3. Ха Тхі Ван Ань, Мусійчук В.А. В’єтнамська мова. Підручник, рівень В. Київ, 2021.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
У курсі передбачено такі форми організації навчання: практичні заняття, що проводяться з використанням інтерактивних методів навчання, та самостійна робота. Основними видами роботи та, відповідно, об’єктами семестрового контролю є: аудиторна робота, відповіді на практичних заняттях, презентації, модульні контрольні роботи з відкритими відповідями. Детально заплановані освітні заходи та методи викладання представлені в робочій програмі дисципліни, оприлюдненій на офіційному сайті Навчально-наукового інституту філології.
Методи та критерії оцінювання
Контроль знань здійснюється за системою ECTS, яка передбачає дворівневе оцінювання засвоєного матеріалу, зокрема теоретичної підготовки, що складає 40% від загальної оцінки, та практичної підготовки, що складає 60% загальної оцінки. Семестрову кількість балів формують бали, отримані студентом за аудиторну роботу та за самостійну роботу. Критерії оцінювання представлені в робочій програмі дисципліни, оприлюдненій на офіційному сайті Навчально-наукового інституту філології.
Мова викладання
Українська та в'єтнамська