Переддипломна практика із традиційної ядерної енергетики ( без відриву від теор.навчання)
Освітня програма: Ядерна енергетика
Структурний підрозділ: Фізичний факультет
Назва дисципліни
Переддипломна практика із традиційної ядерної енергетики ( без відриву від теор.навчання)
Код дисципліни
ОК20
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2018/2019
Семестр / Триместр
3 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
6
Результати навчання
Проводити експериментальні та теоретичні дослідження з фізики та астрономії, аналізувати отримані результати в контексті існуючих теорій, робити аргументовані висновки (включаючи оцінювання ступеня невизначеності) та пропозиції щодо подальших досліджень.
Вміти сприймати новоздобуті знання в області фізики та астрономії та інтегрувати їх із уже наявними, а також самостійно опановувати знання і навички, необхідні для розв’язання складних задач і проблем у нових для себе деталізованих предметних областях фізики та астрономії й дотичних до них міждисциплінарних областях.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Вміти формулювати, аналізувати та синтезувати рішення наукових проблем в області фізики.
Зміст навчальної дисципліни
Оволодіння студентами сучасними методами, навичками, вміннями та способами організації праці майбутньої професійної діяльності, формування у них на базі одержаних в Університеті знань професійних навичок та вмінь для прийняття самостійних рішень під час роботи в конкретних суспільно-економічних умовах, виховання потреби систематично поповнювати свої знання і творчо їх застосовувати в практичній діяльності. Практика студентів передбачає безперервність та послідовність її проведення при одержанні потрібного обсягу практичних навичок і умінь відповідно до кваліфікаційного рівня магістра.
Рекомендована та необхідна література
1. Олександр Колесников. Основи наукових досліджень: навч. посібник. Видавництво: Центр учбової літератури. 2021. – 144 c.
2. Бірта Г.О. Методологія і організація наукових досліджень: навч. посіб. / Г.О. Бірта, Ю. Г. Бургу. – Київ : “Центр учбової літератури”, 2014. –142 с.
3. Вегеш M.М. Основи наукових досліджень. Методичний посібник. ДВНЗ «Ужгородський національний університет», 2021. – 67 с.
4. Вихрущ В.О., Козловський Ю.М. Методологія та методика наукового дослідження. Підручник. Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2020. – 336 с.
5. Методологія та організація наукових досліджень з основами інтелектуальної власності: метод. вказівки щодо самост. та індивід. роботи для аспірантів і студентів всіх спец. і форм навчання / уклад.: І. І. Кичко, В. Ф. Савченко. ЧНТУ, 2019. – 39 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Навчальна практика – 180 год.
Методи та критерії оцінювання
Форма підсумкового контролю успішності проходження переддипломної практики студентів фізичного факультету – диференційований залік.
Засобами діагностики успішності навчання є аналіз результатів науково-дослідної роботи студентів. Оцінювання результатів практики здійснюється керівником практики за 100-бальною шкалою відповідно до процедури та вимог, викладених у діючому «Положенні про асистентську практику студентів».
Мова викладання
українська
Викладачі
Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами
Ігор
Миколайович
Каденко
Кафедра ядерної фізики та високих енергій
Фізичний факультет
Фізичний факультет
Руслан
Вікторович
Єрмоленко
Кафедра ядерної фізики та високих енергій
Фізичний факультет
Фізичний факультет
Кафедри
Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни
Кафедра ядерної фізики та високих енергій
Фізичний факультет
Кафедра ядерної фізики та високих енергій
Фізичний факультет