Випускна кваліфікаційна робота

Освітня програма: Технології штучного інтелекту (Магістр)

Структурний підрозділ: Факультет інформаційних технологій

Назва дисципліни
Випускна кваліфікаційна робота
Код дисципліни
ОК16
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
4 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
20
Результати навчання
Результатом навчання є знання загальнотеоретичних, професійно-орієнтованих і спеціальних дисциплін, які розкривають теоретичні основи та практичні питання обраної спеціальності і освітньої програми; вміння відбирати, систематизувати та обробляти інформацію відповідно до цілей дослідження; вміння формулювати наукові висновки і обґрунтовувати конкретні пропозиції щодо вдосконалення роботи або управління реальним досліджуваним об'єктом; вміння визначати і використовувати причинно-наслідкові зв'язки процесів та явищ у прикладній галузі. В випускній кваліфікаційній роботі магістрант має продемонструвати рівень своєї освітньо-наукової кваліфікації, насамперед, вміння самостійно вести науковий пошук і розв’язувати конкретні наукові задачі.
Форма навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
Знати теоретичний та практичний матеріал за спеціальністю «Комп’ютерні науки» і за овітньо-науковою програмою «Технології штучного інтелекту»; вміти проводити дослідження в області інтелектуальних інформаційних технологій; володіти навичками програмування, моделювання, застосування інтелектуальних інформаційних технологій для розв’язання практичних задач.
Зміст навчальної дисципліни
Формулювання наукової (науково-технічної) задачі, визначення об’єкту, предмету та мети дослідження, аналіз стану рішення задачі за матеріалами вітчизняних і зарубіжних публікацій, обґрунтування цілей дослідження; аналіз можливих моделей, методів та методик досліджень, обґрунтований вибір або розробка методу дослідження; науковий аналіз і узагальнення матеріалу, який використовується в процесі дослідження; викладення отриманих результатів та оцінювання їхнього теоретичного, прикладного чи науково-методичного значення; перевірку можливостей практичної реалізації отриманих результатів; апробацію отриманих результатів і висновків у вигляді публікацій у наукових журналах і збірниках з обов’язковими результатами рецензування, патентів (заявок) на винахід, корисну модель, промисловий зразок тощо, доповідей на наукових конференціях.
Рекомендована та необхідна література
1. ДСТУ 2941-94. Системи оброблення інформації. Розробки систем. Терміни та визначення. – К.: Держстандарт України, 1995. – 20 с. 2. ДСТУ 3008-95. Документація. Звіти у сфері науки і техніки. Правила оформлення. – К. : Держкомстат України, 1995. – 28 с. 3. ДСТУ 8302:2015. Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання. Чинний від 2015–06–22. Київ: Держстандарт України, 2016. – 16 с. – (Національний стандарт України)
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Консультації з керівником, самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
Поточне оцінювання, захист
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни