Лінгвокраїнознавство В'єтнаму (1-й і 2-й семестр)

Освітня програма: В'єтнамська мова і література та переклад, французька мова

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології

Назва дисципліни
Лінгвокраїнознавство В'єтнаму (1-й і 2-й семестр)
Код дисципліни
ННД.12.02
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
1 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
5
Результати навчання
ПРН3, ПРН 5, ПРН17
Форма навчання
Дистанційне навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
знання основ географії, уміння аналізувати мовні одиниці
Зміст навчальної дисципліни
У межах дисципліни надається основна країнознавча інформація стосовно В’єтнаму, зокрема відомості з історії, географії, культури та релігії. Крім того, до кожної теми надається відповідна тематична лексика в’єтнамською мовою. Також пояснюються деякі специфічні лексичні одиниці лінгвокраїнознавчої тематики, а також пояснюються особливості їх вживання при комунікації з носіями мови.
Рекомендована та необхідна література
Мусійчук В.А. В’єтнамський менталітет через призму фразеології / В.А. Мусійчук. – К.: Видавничий дім Дмитра Бураго. – 160 с. Мусійчук В.А. Звертання в сучасній в’єтнамській мові // Сходознавство, №25-26. К., 2004. – с. 91-96. Вьетнам: панорама / Сост. Май Ли Куанг. Ханой, 2004. – 222 с. В’єтнамські прислів’я та приказки / Упорядкув. та пер. з в’єтнамської М. Кашель. К., 1977. – 176 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
лекції, семінари, самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
Контроль знань здійснюється за системою ECTS, яка передбачає дворівневе оцінювання засвоєного матеріалу, зокрема теоретичної підготовки, що складає 40% від загальної оцінки, та практичної підготовки, що складає 60% загальної оцінки. Семестрову кількість балів формують бали, отримані студентом за аудиторну роботу та за самостійну роботу; у підсумку: у максимальному вимірі 60 балів, у мінімальному вимірі 36 балів. Підсумкове оцінювання: іспит. Критерії семестрового оцінювання і критерії оцінювання на іспиті представлені в робочій програмі дисципліни, оприлюдненій на офіційному сайті Навчально-наукового інституту філології.
Мова викладання
Українська та в'єтнамська