АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ 3 семестр

Освітня програма: Захист інформаціїї в телекомунікаціях

Структурний підрозділ: Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем

Назва дисципліни
АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ 3 семестр
Код дисципліни
ВБ 1.06
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
3 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
3
Результати навчання
Студент повинен знати: принципи організації пошуку та обробки технічної інформації, класифікацію, призначення, принципи використання сучасних методів захисту інформації у складних системах, основи розробки, виготовлення, впровадження та експлуатації апаратних засобів технічного захисту інформації. Студент повинен вміти: організувати та провести пошук і обробку технічної інформації, спроектувати, підготувати та провести інженерну розробку, використовуючи сучасні аналітичні, експериментальні та комп'ютерні методи, самостійно набувати нових знань, готувати матеріали для доповідей та публікацій.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Навчальна дисципліна “Актуальні проблеми захисту інформації” має зв’язок з навчальними дисциплінами "Моделі та побудова систем захисту інформації", "Інформаційне забезпечення систем захисту інформації", а також "Приймання та оброблення сигналів", "Основи безпеки інформаційних технологій", "Основи безпеки зв'язку", " Статистична радіотехніка".
Зміст навчальної дисципліни
Дисципліна “Актуальні проблеми телекомунікацій” містить матеріали, які стосуються принципів організації пошуку та обробки технічної інформації, інженерного проектування, підготовки та проведення досліджень з використанням сучасних аналітичних, експериментальних та комп'ютерних методів в галузі технічного захисту інформації, в тому числі у телекомунікаційних мережах та системах.
Рекомендована та необхідна література
1. Оригінальні наукові матеріали, що надаються науковим керівником індивідуально.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
семінарські заняття
Методи та критерії оцінювання
Семестрове оцінювання: протягом 2 семестру передбачено 2 доповіді на семінарських заняттях за результатами виконання виробничої та дослідницької практики студентів. Протягом 3 семестру передбачено 3 доповіді на семінарських заняттях за результатами виконання дипломної роботи ). В кожному семестрі можна отримати максимально 60 балів. Підсумкове оцінювання - у формі заліку,: форма заліку – усна. Всього на заліку можна отримати від 0 до 40 балів. Умовою досягнення позитивної оцінки за дисципліну є отримання не менше ніж 60 балів, оцінка за залік не може бути меншою 24 балів.
Мова викладання
Українська