Науково-виробнича практика
Освітня програма: Прикладна фізика, наноелектроніка та комп’ютерні технології
Структурний підрозділ: Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем
Назва дисципліни
Науково-виробнича практика
Код дисципліни
ОК 32
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
7 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
3
Результати навчання
Студент повинен знати сучасний рівень знань з розділу прикладної фізики відповідно до напрямку діяльності бази практики; Фахові відомості за напрямком роботи бази практики;.
Студент повинен вміти виконувати фахову інженерну та
дослідницьку роботу; робити висновки за результатами роботи; представляти результати роботи перед фаховою та нефаховою аудиторією.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Науково-виробнича практика є обов’язковою компонентою освітньої програми, яка фіналізує навчання студента та передбачає попереднє опанування ним повного обсягу обов’язкових компонент та одного з блоків за вибором освітньої програми.
Зміст навчальної дисципліни
Науково-виробнича практика передбачає ознайомлення з організацією роботи в науководослідному інституті або у відділі розробки (конструкторському бюро) підприємстава-бази практики, представлення студентам можливості вивчення сучасного матеріально-технічного обладнання, яке використовується в галузі прикладної фізики, опанування навичками роботи з ним та методиками проведення сучасних експериментальних досліджень та комп’ютерного моделювання
реальних пристроїв та систем.
Рекомендована та необхідна література
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Методичне керування практикою покладається на випускові кафедри: квантової радіофізики та наноелектроніки.Базами практики можуть бути підприємства та організації різних форм власності, видів господарської діяльності, організаційно-правового статусу, які є юридичними особами і функціонують на ринку не менше одного року та здійснюють виробничу, виробничоторговельну, посередницьку та інші види діяльності. Студенти можуть пропонувати кафедрі місце проходження практики.
Методи та критерії оцінювання
Звіт про проходження практики, відгук із місця проходження практики (з печаткою організації) здаються на випускові кафедри після закінчення практики для захисту.
Підсумки науково-виробничої практики підбиваються під час складання студентом диференційованого заліку. Для оцінювання проходження науково-виробничої практики використовується бальнорейтингова система оцінювання знань студентів за 100-баловою національною шкалою.
Мова викладання
Українська
Викладачі
Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами
Кафедри
Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни