Телефонне консультування

Освітня програма: Психологія бак заочн

Структурний підрозділ: Факультет психології

Назва дисципліни
Телефонне консультування
Код дисципліни
ДВС.3.14.03
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
8 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
4
Результати навчання
Форма навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
1. Знати психологічні факти та закономірності на рівні студента, який завершив перші 5 семестрів навчання за спеціальністю “Психологія” у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. 2. Вміти використовувати первинні знання та навички психологічної допомоги на рівні студента, який завершив перші 5 семестрів навчання за спеціальністю “психологія” у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
Зміст навчальної дисципліни
Мета дисципліни - формування знань про проведення телефонного психологічного консультування, формуванні цілісного уявлення про процес телефонного консультування, його зміст та техніки; ознайомлення студентів з історією, феноменологією та психологічними особливостями здійснення телефонної консультативної допомоги; забезпечення тісного зв'язку теоретичного та практичного матеріалу у процесі телефонного консультування; розширення знання та навичок щодо практичної допомоги людині.
Рекомендована та необхідна література
Бейгер Г.З. «Телефон довіри» як спеціалізована соціальна служба: навч. посіб. / за заг. ред. С. О. Борисюк. Ніжин: НДУ ім. М. Гоголя, 2014. 140 с. Reese R. J., Conoley C. W., Brossart D. F. Effectiveness of telephone counseling: a field-based investigation. URL: esearchgate.net/publication/232525498_Effectiveness_of_telephone_counseling_A_field- based_investigation (Дата звернення 10.05.2021 р.).
Заплановані освітні заходи та методи викладання
лекція, семінарське заняття, самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
1. Контрольна робота за підсумками вивчення 1- 4 тем -10/6 балів 2. Контрольна робота за підсумками вивчення 5-8 тем: 10/6 балів 4. Оцінка участі у семінарських заняттях:- 40/24 Підсумкове оцінювання проводиться у формі іспиту. Максимальна кількість балів, які можуть бути отримані студентом, 40 балів по 100 бальній шкалі. Форма проведення - письмова. Види завдань -відкриті питання, творчі завдання; при цьому відповідь на відкрите питання 1 - у 25 %; відповідь на відкрите питання 2 - у 25%, творче завдання - у 35 % від сукупної оцінки. Мінімальний пороговий рівень екзаменаційної оцінки, за якої іспит вважається складеним, не може бути меншою за 24 бали. Студент не допускається до іспиту, якщо під час семестру набрав менше ніж 36 балів. Він допускається до іспиту за умови виконання 50 % передбачених планом практичних робіт.
Мова викладання
Українська

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Кафедра психодіагностики та клінічної психології
Факультет психології