КУРСОВА РОБОТА З ЕЛЕКТРОНІКИ

Освітня програма: Електроніка та інформаційні технології в медицині

Структурний підрозділ: Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем

Назва дисципліни
КУРСОВА РОБОТА З ЕЛЕКТРОНІКИ
Код дисципліни
ОК 23
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
4 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
1
Результати навчання
Студент повинен знати принципи функціювання, призначення, основні характеристики, параметри і особливості використання напівпровідникових приладів, що використовуються в електронній та обчислювальній техніці, автоматичних пристроях, комп'ютерних схемах та системах; методи розрахунку та побудови типових аналогових та цифрових електронних схем; програмно-інструментальні та алгоритмічні засоби для розробки програмного забезпечення при вирішенні поставленої задачі. Студент повинен вміти самостійно обирати необхідні напівпровідникові прилади при проектуванні та розрахунку радіоелектронних пристроїв, в тому числі і цифрових; аналізувати завдання, підбирати оптимальний шлях його вирішення, планувати і проводити потрібні розрахунки з використанням програмного забезпечення та базових математичних методів; робити висновки та якісно оформлювати і презентувати власні результати наукової роботи в рамках виконання курсової роботи. за результатами роботи.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Навчальна дисципліна «Курсова робота з електроніки» є обов’язковою компонентою, яка передбачає попереднє опанування студентами повного обсягу теоретичних та практичних знань та вмінь: 1. Знати: основні характеристики провідників, напівпровідників та діелектриків, методи обробки даних в оптичному та мікрохвильовому діапазоні, методи обробки медичних зображень, базову теоретичну інформацію щодо електричних сигналів та їх спектрів, основи диференціального та інтегрального числення, основи програмування. 2. Вміти: застосовувати на практиці інструментальні програмні засоби проектування та розробки радіоелектронних схем та пристроїв, володіти навичками розв’язання фізичних та математичних задач за допомогою диференційних рівнянь; розраховувати параметри пасивних елементів електричних кіл, застосовуючи методи радіотехніки.
Зміст навчальної дисципліни
Під час виконання курсової роботи з електроніки застосовуються відомості про принципи роботи радіоелектронних пристроїв, в тому числі і цифрових, побудованих на базі напівпровідникових приладів та методи розрахунку і побудови типових аналогових та цифрових електронних схем та пристроїв для створення власного проекту.
Рекомендована та необхідна література
1. С.М. Левитський. Основи радіоелектроніки. Підручник. - Київ: ВПЦ “Київський університет”, - 2007 р., - 455 с. 2. О.М. Нікітчин, С.М. Левитський. Сигнали і процеси в радіотехніці: навчальний посібник. – Київ: Логос, - 2014, – 188 с. 3. Bruce Carter, Ron Mancini. Op Amps for Everyone (fifth edition). Elsevier Inc., - 2018, - 458 p. 4. Luces M. Faulkenberry. An Introduction to Operational Amplifiers with Linear IC Applications (second edition). John Wiley & Sons, - 1982, - 578 p.1982
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Консультації з науковим керівником, самостійна робота, захист курсової роботи.
Методи та критерії оцінювання
Семестрове оцінювання (у формі диференційованого заліку), захист курсової роботи. Підсумкове оцінювання у формі диференційованого заліку. Залікові бали визначаються як сума оцінок/балів за всіма успішно оціненими результатами навчання передбачених даною програмою. Оцінки нижче від мінімального порогового рівня не додаються. Мінімальний пороговий рівень для сумарної оцінки за всіма компонентами становить 60% від максимально можливої кількості балів.
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни