Фандрайзинг в управлінні соціальними інституціями

Освітня програма: Соціальна реабілітація

Структурний підрозділ: Факультет психології

Назва дисципліни
Фандрайзинг в управлінні соціальними інституціями
Код дисципліни
ВБ 1.6.
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
3 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
4
Результати навчання
ПР2, ПР3, ПР6, ПР9, ПР10, ПР12, ПР13, ПР15, ПР16, ПР17. Повний перелік результатів навчання за освітньою програмою подано у пункті "Профіль програми".
Форма навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
Успішна здача вступного іспиту в магістратуру з комплексної дисципліни «Соціальна робота»; Знання засадничих теорій в галузі соціальної роботи, особливості розвитку практики соціальної роботи в Україні, основні тенденції в розвитку соціальної сфери в Україні, нормативно-правові документи, що регулюють діяльність соціальної сфери.
Зміст навчальної дисципліни
Мета дисципліни – формування теоретичних знань та практичних навичок з використання інструментів фандрайзингу в управлінні соціальними інституціями. Перший модуль розкриває зміст та розвиток фандрайзингу, його специфіку, цінності, історію та нормативно-правову базу. Другий розділ розглядає методи, шляхи, етапи, складові розробки фандрайзингових кампаній.
Рекомендована та необхідна література
Козак В.І. Фандрайзинг як інструмент розвитку територіальних громад в умовах децентралізації / В.І. Козак // Державне управління та місцеве самоврядування. – 2018. – Вил.3. – С.131-141. Кремадес А. Мистецтво фандрейзингу// Фабула. Київ, 2019, 208 ст. Clark, J., Garces-Ozanne, A., & Knowles, S. (2018). Emphasising the problem or the solution in charitable fundraising for international development. The Journal of Development Studies, 54(6), 1082-1094;
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекція, семінарське заняття, практичне завдання, групова робота
Методи та критерії оцінювання
Семестрове оцінювання: творчі та практичні завдання, підготовка презентацій, модульна та підсумкова контрольна робота, залік. Підсумкове оцінювання: залік. Оцінка формується як сума усіх балів, набраних упродовж семестру Мінімальна кількість балів для допуску до заліку – 48 балів. Кількість балів за семестр – 48-80; кількість балів за залік – 12- 20 Шкала відповідності: Зараховано / Passed – 60-100 Не зараховано / Fail – 0-59
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни