Інфраструктура мереж майбутнього

Освітня програма: Мережеві та інтернет технології

Структурний підрозділ: Факультет інформаційних технологій

Назва дисципліни
Інфраструктура мереж майбутнього
Код дисципліни
ВБ 2.1.6
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
7 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
5
Результати навчання
Дисципліна спрямована на формування: вміння застосовувати базових знань основних стандартів з технологій та протоколів мереж майбутнього; вміння застосовувати знання в галузі технологій та протоколів мультисервісних мереж для розв’язання спеціалізованих задач та практичних проблем; вміння застосовувати сучасні досягнення у галузі професійної діяльності з метою побудови перспективних телекомунікаційних систем тощо. вміння адміністрування телекомунікаційних систем та мереж.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
З метою кращого засвоєння навчального матеріалу дисципліни студенти повинні до його початку опанувати знаннями та навичками в області математики, фізики та комп’ютерної техніки, фахових курсів.
Зміст навчальної дисципліни
В програмі дисципліни головна увага приділяється розкриттю питань, які пов’язані з основами побудови інфраструктури мереж майбутнього, зокрема питанням забезпечення в мережах однієї з найголовніших характеристик – мережної безпеки. Студенти знайомляться з відповідними технологіями та протоколами, їх налаштуванням й адмініструванням мережного обладнання (Cisco). Мета дисципліни – формування знань щодо сучасного стану інфраструктури мереж майбутнього, включаючи глибоке розуміння принципів мережевої безпеки, а також інструментів і конфігурацій, необхідних для забезпечення безпеки мережі.
Рекомендована та необхідна література
1.Wendell Odom CCNA 200-301 Official Cert Guide Library. Cisco Press, 2019. – 1600 p. (англ.) 2.Wendell Odom CCNA 200-301 Official Cert Guide, Volume 2. Cisco Press, 2019. – 624 p. (англ.) 3.CCNA Security 210-260 Pearson uCertify Course and Textbook Bundle. Cisco Press, 2015. 4.CCNA Security 210-260 Official Cert Guide Premium Edition and Practice Test. Cisco Press, 2015. 5.CCNA Cyber Ops (SECFND #210-250 and SECOPS #210-255) Official Cert Guide Library. Cisco Press, 2017.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекції, лабораторні роботи, самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
У курсі заняття проводяться у вигляді лекцій та лабораторних (практичних) занять. Завершуються – заліком. Здійснюється упродовж семестру усіх видів робіт, включаючи самостійну роботу та виконання індивідуальних завдань. Лабораторні роботи здаються протягом трьох тижнів з дати проведення. За роботи здані не в термін відмінусовуються 2 бали за кожен день прострочки. Контрольний тест по самостійній роботі проводиться на передостанньому тижні. Упродовж семестру, після завершення відповідних тем (модулів), модульні контрольні роботи у тестові формі. При цьому, для визначення рівня досягнення результатів навчання питання формулюються у формі ситуативних задач. Для студентів які упродовж семестру не досягли мінімального рубіжного рівня оцінки (60% від максимально можливої кількості балів, тобто 36 балів проводиться заключна семестрова комплексна контрольна робота, максимальна оцінка за яку не може перевищувати 40% підсумкової оцінки (до 40 балів за стобальною шкалою).
Мова викладання
Українська

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Кафедра мережевих та інтернет технологій
Факультет інформаційних технологій