Виробнича практика

Освітня програма: Клінічна психологія з основами психотерапії

Структурний підрозділ: Факультет психології

Назва дисципліни
Виробнича практика
Код дисципліни
ОК 9
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
4 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
9
Результати навчання
Повний перелік результатів навчання за освітньою програмою подано у пункті "Профіль програми".
Форма навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
1. Знати структуру психіки, фактори та основні механізми формування особистості, емпіричні методи дослідження та методи математико-статистичної обробки даних. 2. Вміти проводити організацію та реалізацію емпіричного (експериментального) дослідження психологічних явищ; виконувати практичні професійні обов’язки на посаді, робочому місці, які запропоновані для практики базою практики. 3. Володіти професійними уміннями та навичками приймати самостійні рішення на певних ділянках роботи (або з конкретних питань) в реальних виробничих умовах шляхом виконання функцій і завдань у галузі психології.
Зміст навчальної дисципліни
Виробнича практика належить до переліку обов’язкових дисциплін і розрахована на 9 кредитів (270 годин). Даний вид практики покликаний сформувати професійні уміння, навички приймати самостійні рішення на певних ділянках роботи (або з конкретних питань) в реальних виробничих умовах шляхом виконання окремих функцій і завдань за спеціалізацією. Практика проводиться перед виконанням кваліфікаційної роботи і є підсумковою ланкою практичної підготовки студентів. Під час цієї практики поглиблюються та закріплюються теоретичні знання із фахових дисциплін, завершується формування бази фактичного матеріалу для виконання кваліфікаційної роботи.
Рекомендована та необхідна література
1. Закалик Г., Войцеховська О., Шувар Н. Основи клінічної психології. Л.: Львівська політехніка, 2020. 432 с. 2. Крупельницька Л.Ф. Напрями сучасної психотерапії: навч. посібник. К.: ВПЦ “Київський університет”, 2018. 350 с. 3. Николенко Ю.П. Клінічна психологія: навчальний посібник. ЦУЛ, 2019. 369 с. 4. Поліщук С. Психологічні практики в системі підготовки практичних психологів : навчально-методичний посібник. Київ, 2018. 134 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
самонавчання, консультації з викладачами, самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
Поточна оцінка складається з балів за письмовий Звіт (до 20 балів від керівника практики від кафедри навчального закладу) та оцінки від керівника практики (до 20 балів), від Бази практики (до 20 балів), що подається у Характеристиці практиканта та завіряється підписами керівника практики, очільника закладу (Бази практики) та мокрою печаткою установи, організації тощо (Бази практики). Підсумкове оцінювання проводиться у формі диференційованого заліку та передбачає захист практики на кафедрі. Максимальна кількість балів, які можуть бути отримані студентом, 40 балів за 100 бальною шкалою. Мінімальний пороговий рівень екзаменаційної оцінки, за якої диференційований залік вважається складеним, не може бути меншою за 60 балів. Умови допуску до захисту практики. Студент не допускається до заліку, якщо під час практики набрав менше ніж 40 балів.
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни