Біоенергетичні основи біотехнологічних процесів

Освітня програма: Біотехнологія (магістр) ДЕННА

Структурний підрозділ: Навчально-науковий центр “Інститут біології та медицини”

Назва дисципліни
Біоенергетичні основи біотехнологічних процесів
Код дисципліни
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
3 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
5
Результати навчання
ПРН03. Здійснювати техніко-економічні розрахунки проектно-конструкторських рішень та аналізувати та оцінювати їх ефективність, екологічні та соціальні наслідки на коротко- та довгострокову перспективу. ПРН04. Вміти обирати та застосовувати найбільш придатні методи математичного моделювання та оптимізації при розробленні науково-технічних проектів. ПРН06. Знати та оцінювати основні методичні прийоми культивування еукаріотичних клітин тваринного та рослинного походження, розробляти нові технології їх застосування у наукових цілях, медицині, сільському господарстві тощо. ПРН07. Мати навички виділення, ідентифікації, зберігання, культивування, іммобілізації біологічних агентів, здійснювати оптимізацію поживних середовищ, обирати оптимальні методи аналізу, виділення та очищення цільового продукту, використовуючи сучасні біотехнологічні методи та прийоми, притаманні певному напряму біотехнології.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1. Успішне опанування курсів ОР "Бакалавр". 2. Вміти самостійно виконувати лабораторні та практичні роботи, працювати з науково-методичною літературою. 3. Володіти елементарними навичками роботи з матеріалами та обладнанням, що використовуються в біотехнологічній та аналітичній лабораторіях.
Зміст навчальної дисципліни
Дисципліна «Біоенергетичні основи біотехнологічних процесів» охоплює вивчення сучасних методів біології та біотехнології з метою ознайомлення студентів з базовими поняттями та основними принципами біотехнологічного виробництва. У ході вивчення дисципліни засвоюється практичне застосування методів для розрахунку певних етапів в біотехнології.
Рекомендована та необхідна література
1. Нікітін Г.А. Біохімічні засади мікробіологічних виробництв. - Київ: Вища школа, 1981. - 312 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекція, практичні заняття, самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
Семестрове оцінювання: 1. Модульна контрольна робота 1 – РН 1.1; 1.2. – 30 балів/ 15 балів 2. Модульна контрольна робота 2 – РН 1.3; 1.4 – 30 балів/ 15 балів 3. Звіти по практичним заняттям – РН 2.1 - 2.3 –10 балів/ 5 балів 4. Контрольна робота (тестування) – РН 2.1 - 4.1 – 30 балів/ 15 балів Підсумкове оцінювання: у формі заліку
Мова викладання
українською

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни