Виробнича практика. Редакція 2019

Освітня програма: Метеорологія

Структурний підрозділ: Географічний факультет

Назва дисципліни
Виробнича практика. Редакція 2019
Код дисципліни
ОК 25.
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
6 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
4
Результати навчання
Вміти виконувати дослідження атмосфери та інших геосфер за допомогою кількісних методів аналізу (ПР09). Знати і застосовувати теорії, парадигми, концепції та принципи в науках про Землю відповідно до спеціалізації (ПР12). Брати участь у розробці проектів і практичних рекомендацій в галузі наук про Землю (ПР14). Вміти обирати оптимальні методи та інструментальні засоби для проведення досліджень, збору та обробки даних (ПР15). Вміти діяти професійно, безпечно та толерантно у складних форс-мажорних обставинах, в різних природних, соціальноекономічних та етнокультурних умовах (ПР20).
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
знання теоретичних основ фізики, метеорології, фізики атмосфери, кліматології, вміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки між явищами та процесами, що відбуваються в природному середовищі; володіння методами синтезу та аналізу інформації.
Зміст навчальної дисципліни
виробнича практика спрямована на отримання практичних навичок та вмінь і підготовку студента до майбутньої професійної діяльності. Для проходження практики студенти направляються в різні установи та організації, тому після узгодження місця проведення практики й попереднього ознайомлення з роботою відповідної організації керівник практики від університету, уточнює програму практики для кожного окремого студента, визначає її цілі та завдання. Все це зазначається в індивідуальних завданнях, які часто пов’язані з написанням майбутньої бакалаврської роботи, а також залежать від специфіки організації, в яку направляється студент.
Рекомендована та необхідна література
1. Антонов В.С. Короткий курс загальної метеорології. – Чернівці: Рута, 2004. – 363 с. 2. Настанова гідрометеорологічним станціям і постам. Випуск 3, ч.1: Метеорологічні спостереження на станціях. – К.: Ніка-Центр, 2011. – 280 с. 3. Метеорологія і кліматологія: підручник/ під ред. С. М. Степаненка. Одеса: ТЕС, 2008. 533 с. 4. Паламарчук Л.В., Шевченко О.Г. Метеорологічні прилади та вимірювання. – К.: Видавництво «Інтерконтиненталь Україна», 2012. – 123 с. 5. Проценко Г. Д. Метеорологія та кліматологія: Електроний підручник. – К.: НПУ ім. М.П. Драгоманова, 2007. 6. Сніжко С.І., Паламарчук Л.В., Затула В.І. Метеорологія. – К.: Видавничо- поліграфічний центр «Київський університет», 2010. – 592 с. 7. Сніжко С.І., Шевченко О.Г. Урбометеорологічні аспекти забруднення атмосферного повітря великого міста. – К.: Обрії, 2011. – 297 с. 8. Шевченко О.Г., Сніжко С.І., Круківська А.В. Практикум з метеорології та кліматології. – К.: ФОП Маслаков, 2018. – 117 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Оцінювання індивідуальних завдань, оцінювання звіту з практики, оцінювання презентації та відповідей під час захисту звіту з практики
Методи та критерії оцінювання
Оцінку за виробничу практику формують бали, отримані студентом за результатами проходження виробничої практики, бали за підготовлену звітну документацію (звіт та щоденник практики) та бали, отримані під час захисту практики. Рівень досягнення всіх запланованих результатів навчання визначається за результатами оцінювання вище зазначених складових.
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни