Кваліфікаційна робота магістра
Освітня програма: Франкофонні студії та переклад, англійська мова
Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології
Назва дисципліни
Кваліфікаційна робота магістра
Код дисципліни
ОК.08
Тип модуля
Кваліфікаційна робота
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
4 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
12
Результати навчання
ПРН 2. Упевнено володіти державною та іноземною мовами для реалізації письмової та усної комунікації, зокрема в ситуаціях професійного й наукового спілкування; презентувати результати досліджень державною та іноземною мовами.
ПРН 4. Оцінювати й критично аналізувати соціально, особистісно та професійно значущі проблеми і пропонувати шляхи їх вирішення у складних і непередбачуваних умовах, що потребує застосування нових підходів та прогнозування.
ПРН 13. Доступно й аргументовано пояснювати сутність конкретних філологічних питань, власну точку зору на них та її обґрунтування як фахівцям, так і широкому загалу, зокрема особам, які навчаються.
ПРН 17. Планувати, організовувати, здійснювати і презентувати дослідження та/або інноваційні розробки в галузі франкомовного мовознавства та перекладу.
ПРН 18. Презентувати результати свого дослідження науковій спільноті в наукових публікаціях чи виступах на конференціях, круглих столах, семінарах тощо.
Форма навчання
Дистанційне навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
Успішне засвоєння загальноосвітніх дисциплін та фахових дисциплін, що викладались протягом двох семестрів навчання в магістратурі. Студенти мають володіти навичками наукового дослідження, критичного ставлення до аналізованих явищ, використання іншомовних фахових інформативних джерел; уміти планувати і оцінювати власну роботу.
Зміст навчальної дисципліни
Дисципліна «Кваліфікаційна робота магістра» належить до переліку обов’язкових дисциплін та проводиться у 3 та 4 семестрах магістратури (всього 270 годин) в обсязі 12 кредитів – відповідно до навчального плану освітньо-наукової програми «Франкофонні студії та переклад, англійська мова». Її предметом є поглиблення навичок самостійної наукової роботи, розширення наукового світогляду студентів, пов’язувавши їх з обраним теоретичним напрямком дослідження магістерської роботи. Дисципліна спрямована на закріплення теоретичних знань у галузі франкофонного мовознавства та перекладу, оволодіння сучасними методами та формами науково-дослідної діяльності; формує практичні навички і уміння в процесі професійної діяльності.
Рекомендована та необхідна література
Вимоги до підготовки та написання навчально-наукових і кваліфікаційних робіт (для студентів-філологів): Методичні рекомендації / за ред. Г.Ф.Семенюка. Київ: Інститут філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 2019. 93 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Написання, оцінювання, рецензування та публічний захист магістерської роботи
Методи та критерії оцінювання
Кількість
балів Критерії оцінювання
90-100 Магістерська дипломна робота є бездоганною: містить елементи новизни має практичне значення, доповідь логічна і водночас лаконічна, проголошена послідовно, зі знанням справи, відгук і рецензія позитивні, відповіді на запитання членів ЕК правильні і стислі. Результати дослідження розкрито у публікаціях або
апробовано на конференціях.
81-89 Тема роботи розкрита, але спостерігаються окремі недоліки непринципового характеру: в теоретичній частині поверхово зроблений аналіз літературних джерел, елементи новизни чітко не виявлені, недостатньо використані інформаційні матеріали, відгук і рецензія позитивні, доповідь логічна, проголошена послідовно, відповіді на запитання членів ЕК в цілому правильні, оформлення роботи в межах вимог. Результати дослідження апробовано участю
в конференціях.
71-80 Тема роботи розкрита, але спостерігаються окремі недоліки непринципового характеру: в теоретичній частині недостатньо
Мова викладання
Українська
Викладачі
Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами
Антоніна
Володимирівна
Скрипник
Кафедра романської філології
Навчально-науковий інститут філології
Навчально-науковий інститут філології
Кафедри
Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни
Кафедра романської філології
Навчально-науковий інститут філології