Управління проектами впровадження ІТ

Освітня програма: Управління проєктами (Магістр) 2022/2023

Структурний підрозділ: Факультет інформаційних технологій

Назва дисципліни
Управління проектами впровадження ІТ
Код дисципліни
ВБ 3
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
3 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
6
Результати навчання
Під час вивчення дисципліни студенти навчаться оцінювати методи та системи вивчення, ефективного застосування і реалізації способів побудови методологій, моделей, методів та засобів впровадження ІТ з використанням сучасних знань в галузі управління ІТ проектами. Студент буде розробляти ІТ проекти та їх впроваджувати в практику на основі нових технологій, виконувати моніторинг проектів з використанням сучасних методів та засобів, оцінювати економічну ефективність проектів; використовувані типові схеми управління проектами впровадження ІТ; застосовувати на практиці методології, методи та засоби управління проектами впровадження ІТ; розробляти етапи вирішення задач в процесі впровадження ІТ.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Розуміння сутності та основних процесів управління проектами, а також основ структуризації проектів, компоненти методологій, моделей, методів та засобів управління проектами, методології управління проектами, інструментів управління галузями знань в управління проектами, галузей знань управління проектами, моделей та методів планування, виконання та моніторингу проектів. Знання сучасних методів та засобів управління проектами; використовування типових схем управління проектами за допомогою сучасних методів; застосовувати на практиці методології, методи та засоби управління проектами; оцінювати методи та системи комп‘ютерної підтримки прийняття управлінських рішень, методи управління часом, вартість проектів, їх якістю та ризиками, людськими ресурсами та закупівлями та застосовувати їх на практиці. Володіння елементарними навичками використання інформаційних технологій з управління проектами, побудови структурних моделей та декомпозиції систем, побудови календарних планів.
Зміст навчальної дисципліни
Згідно з вимогами освітньо-професійної програми в результаті вивчення навчальної дисципліни студент буде знати: процеси впровадження ІТ проектів; визначення, структуру, компоненти методологій, моделей, методів та засобів управління ІТ проектами; методології управління ІТ проектами; моделі та методи планування, виконання та моніторингу ІТ проектів; особливість управління та важливість м’якого компоненту в управлінні ІТ проектами. Використовувати методи внесення змін у проекти щодо адаптації проектів до нових ситуацій та приймати відповідні рішення про зміни.
Рекомендована та необхідна література
1. PMI Ukraine Chapter Інститут проектного менеджменту в Україні // Режим доступу : https://pmiukraine.org/ 2. Настанова до зводу знань з управління проектами // Режим доступу https://pmiukraine.org/wp content / uploads / 2022 / 08 / PMBOK7 Ukr ForPersonalUseOnly.pdf 3. Інститут проектного менеджменту ( США ) // Режим доступу : https://www.pmi.org/ 4. Світова сертифікація проектних менеджерiв у PMI // Режим доступу : https://www.pmi.org/certifications 5. Українська асоціація управління проектами " УКРНЕТ " // Режим доступу http://upma.kiev.ua/category/news/ 6. Довідник з ІРМА СВ4 Agile ( версiя 2.3 ) // Режим доступу : http://upma.kiev.ua/category/books/ 7. IPMA INTERNATIONAL PROJECT MANAGEMENT ASSOCIATION // Режим доступу : https://www.ipma.world/ 8. Стандарти з управління проектами від IPMA // Режим доступу https://www.ipma.world/individuals/standard-2/
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекції, практичні заняття, самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
Рівень досягнення всіх запланованих результатів навчання визначається за результатами захисту виконання практичних робіт та індивідуальних завдань самостійної роботи. Семестрове оцінювання студентів здійснюється впродовж семестру з усіх видів робіт. Загальний бал утворюється як зважена сума балів напрацьованих студентом за різними видами робіт. Максимальна кількість балів, яку може отримати студент за роботу в семестрі не перевищує 60 балів. Форма підсумкового оцінювання – іспит. Для отримання доступу до складання іспиту обов’язковим є виконання всіх практичних, лабораторних та самостійних робіт. Захист робіт відбувається в кінці заняття відповідного виду, згідно з розкладом. На іспиті студент має можливість отримати максимум 40 балів.
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни