Тестування та впровадження інформаційних технологій

Освітня програма: Управління проєктами (Заочна форма)

Структурний підрозділ: Факультет інформаційних технологій

Назва дисципліни
Тестування та впровадження інформаційних технологій
Код дисципліни
ВК 4
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
2 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
5
Результати навчання
Вміти будувати систему управління якістю. Вміти керувати розробкою систем якості тестування ПЗ. Вміти впроваджувати моделі та методи системи управління якістю. Вміти управляти змінами в організації, пов’язані з впровадженням систем управління якістю. Вміти провести оцінку якості тестування ПЗ. Знати, необхідність професійного підходу до формування систем управління якістю в проектах. Системи якості на основі формування якості у проектах. Вміти використовувати систему TQM. Принципи створення та підтримки. Вміти управляти, бути лідером у формуванні систем якості у проектах. Вміти використавши стандарти щодо управляння якістю сформувати структуру системи управляння якістю. Знати методи аудиту якості проектів розробки та тестування ПЗ. Знати практичні вимоги до тестування: проекту, процесу, системи та продукту. Вміти провести аудит якості продукту проекту (тестуванню ПЗ).
Форма навчання
Заочна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Знання визначення, структури, складових методологій, моделей, методів і засобів управління проектами. Володіти базовими навичками оцінки методів і систем комп’ютерної підтримки прийняття управлінських рішень, методів управління часом, вартістю проектів, людськими ресурсами та закупівлями.
Зміст навчальної дисципліни
Згідно з вимогами освітньо-професійної програми в результаті вивчення навчальної дисципліни студент буде знати: моделі та методи управління якістю в проектах; вимоги до тестування ПЗ; міжнародні стандарти з управління якістю розробки та тестування ПЗ; основи та навички з управління якістю в проектах; стандарт управління проектами; розробляти процеси управління якістю.
Рекомендована та необхідна література
1. PMI Ukraine Chapter Інститут проектного менеджменту в Україні // Режим доступу : https://pmiukraine.org/ 2. Настанова до зводу знань з управління проектами // Режим доступу https://pmiukraine.org/wp content / uploads / 2022 / 08 / PMBOK7 Ukr ForPersonalUseOnly.pdf 3. Інститут проектного менеджменту ( США ) // Режим доступу : https://www.pmi.org/ 4. Світова сертифікація проектних менеджерiв у PMI // Режим доступу : https://www.pmi.org/certifications 5. Українська асоціація управління проектами " УКРНЕТ " // Режим доступу http://upma.kiev.ua/category/news/ 6. Довідник з ІРМА СВ4 Agile ( версiя 2.3 ) // Режим доступу : http://upma.kiev.ua/category/books/ 7. IPMA INTERNATIONAL PROJECT MANAGEMENT ASSOCIATION // Режим доступу : https://www.ipma.world/ 8. Стандарти з управління проектами від IPMA // Режим доступу https://www.ipma.world/individuals/standard-2/
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекції, практичні заняття, самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
Рівень досягнення всіх запланованих результатів навчання визначається за результатами захисту виконання практичних робіт та індивідуальних завдань самостійної роботи. Семестрове оцінювання студентів здійснюється впродовж семестру з усіх видів робіт. Загальний бал утворюється як зважена сума балів напрацьованих студентом за різними видами робіт. Максимальна кількість балів, яку може отримати студент за роботу в семестрі не перевищує 60 балів. Форма підсумкового оцінювання – іспит. Для отримання доступу до складання іспиту обов’язковим є виконання всіх практичних, лабораторних та самостійних робіт. Захист робіт відбувається в кінці заняття відповідного виду, згідно з розкладом. На іспиті студент має можливість отримати максимум 40 балів.
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни