Виробнича практика
Освітня програма: Урбаністика та регіональний розвиток
Структурний підрозділ: Географічний факультет
Назва дисципліни
Виробнича практика
Код дисципліни
ОК 10
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
2 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
12
Результати навчання
ПР02. Оцінювати результати власної роботи, демонструвати уміння працювати в команді.
ПР05. Вміти виявляти, ставити та розв’язувати науково-прикладні проблеми, здійснювати критичну оцінку прийнятих рішень.
ПР07. Брати участь у розробленні програм та стратегій міського та регіонального розвитку, плануванні територій різного ієрархічного рівня.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Успішне опанування дисциплін фахової підготовки. Знання теоретичних та прикладних основ суспільної та економічної географії, урбаністичної географії, управління розвитком регіону, міського і регіонального планування; Володіння методами виконання аналітичних, прогнозних, картографічних, проектувальних робіт; Впевнені навики використання спеціалізованого програмного забезпечення та геоінформаційних систем (ГІС); Знання нормативно-правової бази із забезпечення основ містобудування, питань регулювання міського розвитку, планування і забудови територій, благоустрою населених пунктів, цільового, раціонального використання, охорони, обліку та оцінки земель на національному, регіональному, локальному і господарському рівнях, процедур і методів з охорони культурної та
архітектурної спадщини; Знання основ концепції сталого (збалансованого) розвитку, зокрема щодо шляхів досягнення збалансованості населених пунктів.
Зміст навчальної дисципліни
Зміст виробничої практики студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» включає в себе також всю сукупність завдань, які потрібно виконати на робочому місці конкретної бази практики та передбачає збір і опрацювання економіко-статистичної інформації, проведення практичних досліджень та експериментів, необхідних для підготовки кінцевого звіту по практиці та індивідуального завдання. Проходження практики буде сприяти засвоєнню сучасних методів та прийомів
наукового аналізу суспільно-географічних явищ та процесів, що відбуваються в урбанізованих системах, зокрема в рамках проведення польових та камеральних досліджень, оволодінню методами роботи з геопросторовою інформацією.
Рекомендована та необхідна література
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Інструкції, співбесіди з керівником практики від установи, самостійна робота,виконання проекту, наукові дискусії.
Методи та критерії оцінювання
Рівень досягнення всіх запланованих результатів навчання визначається за результатами письмового звіту та оцінки і характеристики студента керівником практики від установи, що зазначається у щоденнику практики. Після закінчення терміну практики студенти звітують про виконання індивідуального завдання та програми практики в установі. Форма звітності студента про проходження практики – письмовий звіт та його захист на засіданні кафедри. Письмовий звіт, узгоджений з керівником практики від установи, подається на рецензування науковому керівникові та затверджується керівником практики від кафедри.
Мова викладання
Українська
Викладачі
Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами
Кафедри
Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни