Комплексний іспит за фахом_4 сем.

Освітня програма: Картографія та географічні інформаційні системи

Структурний підрозділ: Географічний факультет

Назва дисципліни
Комплексний іспит за фахом_4 сем.
Код дисципліни
ОК 17. ЕК-2023
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
4 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
1
Результати навчання
ПР01. Можливість аналізу особливостей природних та антропогенних систем і об’єктів геосфер Землі. ПР02. Застосування своїх знань для визначення і вирішення проблемних питань і прийняття обґрунтованих рішень в науках про Землю. ПР07. Знання сучасних методів дослідження Землі та її геосфер; основних принципів управління підприємствами сфери природокористування, їхньої організації, виробничої та організаційної структури управління. ПР12. Моделювання геосферних об’єктів і процесів, застосовуючи картографічний і математичні методи та геоінформаційні технології. ПР13. Можливості ідентифікувати та класифікувати відомі і реєструвати нові об’єкти в складі геосфер, їхні властивості, явища та процеси, їм притаманні.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Успішне опанування дисциплін, що викладаються на кафедрі геодезії та картографії (рівень бакалаврів). До комплексного кваліфікаційного іспиту допускаються студенти, які успішно завершили у повному обсязі засвоєння матеріалу вказаної програми, не мають заборгованостей з дисциплін і практик за період навчання.
Зміст навчальної дисципліни
Комплексний кваліфікаційний іспит передбачає перевірку загальнотеоретичної та практичної підготовки випускників відповідно до вимог, зазначених у освітньо-науковій програмі “Картографія та географічні інформаційні системи”.
Рекомендована та необхідна література
1.Барановський В. А. Екологічна географія і екологічна картографія / Барановський В. А. – К. : Фітосоціоцентр, 2001. – 252 с. 2.Білоус В. В., Боднар С. П., Курач Т. М. Дистанційне зондування з основами фотограмметрії: навч. посібник. – К.: Видавничо-поліграфічний центр «Київський університет», 2011. – 317 с. 3.Божок А. П. Картознавство: підручник / А. П. Божок, А. М. Молочко, В. І. Остроух; за ред. А.П. Божок. – К.: Видавничо-поліграфічний центр «Київський університет», 2014. – 332 с. 4.Бондаренко Е. Л. Географічні інформаційні системи / Бондаренко Е. Л. – К. : СПТ Бавок, 2011. – 160 с. 5.Бондаренко Е. Л. Геоінформаційне еколого-географічне картографування (монографія) / Бондаренко Е. Л. – К.: Фітосоціоцентр, 2007. – 272 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Кваліфікаційний іспит проводиться у письмовій формі на засіданні Екзаменаційної комісії. Комісія перевіряє і оцінює рівень теоретичної та практичної підготовки студентів, встановлює відповідність освітнього рівня їхньої підготовки встановленим вимогам. Відповіді студентів оцінюються в балах з кожного питання згідно з визначеними критеріями оцінювання.
Методи та критерії оцінювання
Оцінювання результату іспиту здійснюється за 100-бальною системою з наступним переведенням до національної шкали.
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни