Курсова робота

Освітня програма: Прикладна Математика

Структурний підрозділ: Факультет комп'ютерних наук та кібернетики

Назва дисципліни
Курсова робота
Код дисципліни
ДВС.1.09
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
6 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
2
Результати навчання
РН04. Виконувати математичний опис, аналіз та синтез дискретних об’єктів та систем, використовуючи поняття й методи дискретної математики та теорії алгоритмів. РН16. Демонструвати навички взаємодії з іншими людьми, уміння працювати в командах. ПРН25.1. Вміти застосовувати комп’ютерні системи для реалізації обчислювальних алгоритмів та математичного моделювання.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Знати: підходи до математичного моделювання та математичні методи розв’язання різних типів задач, алгоритми прикладної математики, програмування, тощо. Вміти: аналізувати та доводити математичні твердження, проектувати та розробляти програми принаймні однією сучасною мовою програмування, читати та розуміти наукові (математичні) тексти, застосовувати математичні методи до конкретних задач. Володіти елементарними навичками: роботи з джерелами та пошук інформації, викладення власної думки усно та письмово, спілкування з колегами та викладачами на дослідницькі теми.
Зміст навчальної дисципліни
Курсова робота є вибірковою складовою освітньо-професійної програми підготовки фахівців за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти у галузі знань 11 «Математика та статистика» за спеціальністю 113 «Прикладна математика» в рамках освітньо-професійної програми «Прикладна математика» вибіркового блоку «Обчислювальна математика». Мета дисципліни – систематизація, закріплення та розширення студентами теоретичних та практичних знань в галузі прикладної математики. Вироблення навичок застосування підходів прикладної математики до розв’язання конкретних задач. Вироблення базових навичок дослідницької роботи.
Рекомендована та необхідна література
1. D. Pecorari: Teaching to Avoid Plagiarism: How to promote good source use, Open University Press, 2013. 2. Л.Л. Омельчук, А.Б. Ставровський. Методичні вказівки з підготовки та оформлення кваліфікаційних та курсових робіт для студентів факультету комп’ютерних наук та кібернетики. К.: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2017 – 47 с. [Режим доступу] http://csc.knu.ua/media/filer_public/4f/74/4f7459c9-9e5a-4a77-b8f3-ef30a1f435d5/qualification_work.pdf 3. R.V. Smith, L.D. Densmore, E.F. Lener: Graduate Research a Guide for Students in the Sciences, 4th ed., Academic Press, 2016. 4. Y.F. May: How to Read and Critique a Scientific Research Article: Notes to Guide Students Reading Primary Literature (with Teaching Tips for Faculty members), World Scientific Publishing Co. Pte. Ltd., 2014. 5. F.R. Librero: Writing Your Thesis (A Practical Guide for Students), University of the Philippines Open University, 2012.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Консультації з науковим керівником, самостійна робота; захист курсової роботи.
Методи та критерії оцінювання
Семестрове оцінювання. Макс./мін. кількість балів становить 100/60 , з яких: Обґрунтування актуальності теми:10/6. Опрацювання та використання наукової літератури:15/9. Обґрунтованість методики дослідження: 10/6. Якість результатів, їх відповідність темі:30/18. Відповідність висновків до завдань дослідження:5/3. Чіткість структури роботи:5/3. Грамотність:5/3. Якість оформлення:5/3. Систематичність виконання:15/9. Підсумкове оцінювання: Залікові бали визначаються як сума оцінок/балів за всіма успішно оціненими результатами навчання передбачених даною програмою. Оцінки нижче від мінімального порогового рівня не додаються. Мінімальний пороговий рівень для сумарної оцінки за всіма компонентами становить 60% від максимально можливої кількості балів.
Мова викладання
Українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни