Трудове право/ Трудовое право

Освітня програма: Право. Бакалавр. Заочна.

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут права

Назва дисципліни
Трудове право/ Трудовое право
Код дисципліни
ДВВ.06.
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
9 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
7
Результати навчання
Визначати актуальні теоретичні та практичні положення щодо підстав виникнення, реалізації та припинення трудових правовідносин. Аналізувати та критично осмислювати форми та види трудових договорів, а також їх співвідношення з трудовими правовідносинами. Оцінювати роль колективних договорів та угод в правовому регулюванні трудових правовідносин. Розробляти варіанти правової позиції при вирішені індивідуальних та колективних трудових спорів.
Форма навчання
Дистанційне навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
Знати основні нормативно-правові акти, що регулюють трудові та тісно пов’язані з ними відносини, а також коло суспільних відносин, що підлягають регулюванню трудовим правом. Вміти застосовувати на практиці, узагальнювати та аналізувати нормативно-правовий матеріал у сфері трудового права. Володіти відповідними здібностями, що дозволяють реалізовувати та застосовувати на практиці норми, що регулюють трудові та тісно пов’язані з ними відносини, вільно орієнтуватися у сучасній доктрині трудового права.
Зміст навчальної дисципліни
Навчальна дисципліна передбачає комплексне вивчення студентами чинного законодавства України, що регулює трудові та тісно пов’язані з ними відносини, а також юридичної літератури і судової практики.
Рекомендована та необхідна література
Кодекс законів про працю України Закон України «Про колективні договори і угоди» Закон України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» Трудове право України: підручник / С.В. Венедіктов. Київ: «Видавництво Людмила», 2021. 216 с. Венедиктов В.С. Трудовое право Украины. Харьков: Консум, 2004. 304 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Словесні: пояснення, лекція, вирішення кейсів судової практики Наочні: ілюстрація, демонстрація, самостійне спостереження Практичні: аналіз чинної судової практики, практичні завдання, вирішення задач
Методи та критерії оцінювання
Максимальна підсумкова оцінка за цю дисципліну може становити 100 балів. Студент може отримати на іспиті максимально 60 балів, до яких додаються бали, отримані студентом під час семінарських занять. Для отримання загальної позитивної оцінки з дисципліни оцінка за підсумкову роботу не може бути меншою за 36 балів. У випадку, коли студент на іспиті набрав менше 36 балів, останні не додаються до семестрової оцінки (незалежно від кількості балів, отриманих під час семестру), а у відомості в колонці «бали за іспит» ставиться «0», відповідно, в колонку «результуюча оцінка» переноситься лише кількість балів, отриманих під час семестру. Якщо протягом семестру сума балів, отримана студентом за результатами поточного контролю, становить більше 40 балів, фактично зараховуються лише 40 балів.
Мова викладання
Російська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни