Соціально-політичне управління

Освітня програма: Освітньо-професійна програма «Публічне управління та адміністрування» НАДС - заочна форма

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут публічного управління та державної служби

Назва дисципліни
Соціально-політичне управління
Код дисципліни
ОК.3
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
1 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
4
Результати навчання
Знати:предмет, методи, теоретичні основи політичних проблем соціального управління; основні моделі соціально-політичного управління; здійснювати експертну оцінку мотивів, норм, ціннісних орієнтацій політичних проблем соціального управління. автономність та відповідальність: самостійно шукати та критично опрацьовувати літературу із політичних проблем соціального управління, вільно володіти методами обробки, аналізу та синтезу наукової інформації
Форма навчання
Заочна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Попередні умови та додаткові вимоги знати загальну природу та значення політики як специфічного виду людської діяльності, а також базовий категорійно-поняттєвий апарат державно-управлінської науки. Вміти застосовувати ключові науки з державного управління поняття, теорії та методи до аналізу управлінських процесів у суспільстві. Володіти навичками використання інформаційних і комунікаційних технологій та розв’язання спеціалізованих завдань у предметній сфері державно-управлінської науки.
Зміст навчальної дисципліни
Зміст освітньої програми Змістовий модуль 1. Управління та соціально-політичне управління: співвідношення понять. Змістовий модуль 2. Основні моделі соціально-політичного управління.
Рекомендована та необхідна література
Рекомендована та необхідна література 1.Шульга М.А. Соціально-політичне управління. К.: Центр учбової літератури, 2008. 248 с. 2.Гаєвський Б.А. Основи науки управління: Навч. посібник / Міжрегіональна академія управління персоналом. К., 1997. 110 с. 3.Сергієнко Н.О. Психологічні прийоми в політиці: Навч. посібник / Міжрегіональна академія управління персоналом. К.: МАУП, 2006. 112 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекції, семінарські заняття, практичні заняття, самостійна робота.
Методи та критерії оцінювання
Методи та критерії оцінювання підсумкова оцінка визначається як сума оцінок (балів) за всіма успішно оціненими результатами навчання під час семестру (оцінки нижче мінімального порогового рівня до підсумкової оцінки не додаються) та оцінки, отриманої за контрольну роботу. Максимальна кількість балів, яка може бути отримана студентом, становить 100 балів.
Мова викладання
Українська