Іноземна мова. Комунікативно- функціональний рівень (англійська) (8 семестр)

Освітня програма: Класична філологія та англійська мова

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології

Назва дисципліни
Іноземна мова. Комунікативно- функціональний рівень (англійська) (8 семестр)
Код дисципліни
ДВВ. 07
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2023/2024
Семестр / Триместр
8 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
1
Результати навчання
ПРН 1. Вільно спілкуватися з професійних питань із фахівцями та нефахівцями англійською мовою усно й письмово, використовувати її для організації ефективної міжкультурної комунікації. ПРН 8. Знати й розуміти систему англійської мови, загальні властивості літератури як мистецтва слова, історію мов та літератур, вміти застосовувати ці знання у професійній діяльності. ПРН 11. Знати принципи, технології і прийоми створення усних і письмових текстів різних жанрів і стилів державною класичними та іноземною мовами. ПРН 12. Аналізувати мовні одиниці, визначати їхню взаємодію та характеризувати мовні явища і процеси, що їх зумовлюють. ПРН 14. Використовувати іноземну мову в усній та письмовій формі, у різних жанрово-стильових різновидах і регістрах спілкування (офіційному, неофіційному, нейтральному), для розв’язання комунікативних завдань у побутовій, суспільній, навчальній, професійній, науковій сферах життя.
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
Успішне опанування курсу передбачає базові знання загальнолінгвістичної термінології та терміносистеми; знання основ граматики сучасної англійської мови; володіння навичками читання, письма, аудіювання і говоріння на рівні, що передбачений І курсом.
Зміст навчальної дисципліни
Мета дисципліни – формування в студентів англомовної комунікативної компетенції як сукупності знань, умінь і навичок, що забезпечують ефективну міжкультурну комунікацію в усній і писемній формах; вивчення закономірностей виникнення, функціонування та розвитку англійської мови.
Рекомендована та необхідна література
1. A Way to Success: English for University Students. Year 1 / [Н. В. Тучина, Н. О. Зайцева та ін.] – Харків : Фоліо, 2006. – 336 с. 2. Dooley J. Grammarway 4 / J. Dooley, V. Evans – Newbury : Express Publishing, 2009. – 272 р. 3. Evans V. Round-up 5 / V. Evans. – Newbury : Express Publishing, 2010. – 268 р. 4. Evans V. Enterprise 4/ V. Evans, J. Dooley. – Newbury : Express Publishing, 2009. – 198 р. 5. Evans V. Upstream Upper-Intermediate / V. Evans, J. Dooley. – Newbury : Express Publishing, 2010. – 264 р.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Методи викладання: практичні заняття, самостійна робота Форми навчання: усна відповідь, доповідь з презентацією, аудіювання, написання творів, есе, листів, домашнє читання, індивідуальна робота, підсумкова контрольна робота.
Методи та критерії оцінювання
Контроль знань здійснюється за системою ECTS, яка передбачає дворівневе оцінювання засвоєного матеріалу, зокрема оцінювання теоретичної підготовки – результати навчання (знання 1.1), що складає 40% від загальної оцінки, та оцінювання практичної підготовки – результати навчання (вміння 2.1-2.2); (комунікація 3.1); (автономність та відповідальність 4.1), що складає 60% загальної оцінки. Підсумковою формою оцінювання в 6 семестрі є екзамен. Підсумкова оцінка з дисципліни (мінімум 60, максимум 100 балів) складається із суми кількості балів за семестрову роботу (мінімум 36, максимум 60 балів) та підсумкового оцінювання – екзамену (мінімум 24, максимум 40 балів). Hа іспиті оцінюються такі результати навчання: РН 1.1, РН 2.1-2.2; РН 3.1; РН 4.1. Детальний опис форм, критеріїв та організації оцінювання наведено у робочій програмі дисципліни, оприлюдненій на офіційному сайті Навчально-наукового інституту філології.
Мова викладання
українська / англійська

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Кафедра англійської філології та міжкультурної комунікації
Навчально-науковий інститут філології