Кваліфікаційна робота магістра
Освітня програма: Геоморфологія та палеогеографія
Структурний підрозділ: Географічний факультет
Назва дисципліни
Кваліфікаційна робота магістра
Код дисципліни
ОК 11
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
4 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
10
Результати навчання
ПР01. Застосовувати набуті теоретичні знання та практичні навички для дослідження природно-територіальних систем на різних рівнях просторової організації.
ПР04. Здійснювати дослідження та провадити інноваційну діяльність з метою отримання нових знань, розроблення нових методів і процедур в географії та міждисциплінарних контекстах. ПР06. Застосовувати сучасні моделі та інформаційні технології для проведення досліджень і розробок у сфері географії.
ПР08. Здійснювати дослідження природно-географічних проявів розвитку геосистем у складних і непередбачуваних умовах, прогнозувати їхній розвиток, аналізувати альтернативи, оцінювати ризики та ймовірні наслідки. ПР10. Застосовувати геоінформаційні технології, створювати та досліджувати моделі риродно-географічних проявів розвитку геосистем, визначати можливості та межі їх застосування. ПР12. Планувати й виконувати теоретичні та прикладні
дослідження
Форма навчання
Очна форма
Попередні умови та додаткові вимоги
1. Успішне опанування дисциплін ОП «Геоморфологія та палеогеографія"
2. Вміти здійснювати підбір та критичний аналіз інформаційних та картографічних джерел даних.
3. Знати базові кількісні та якісні методи географічних досліджень, вміти їх застосовувати у виробничій та науково-дослідницькій діяльності; вміти моделювати об’єкти і процеси, застосовуючи сучасні кількісні та якісні методи та геоінформаційні технології.
Зміст навчальної дисципліни
Кваліфікаційна робота магістра – самостійне наукове дослідження, що відображає результати здобуття теоретичних знань і практичних навичок проведення наукових досліджень за професійним спрямуванням. На написання роботи відведено 180 годин самостійної роботи.
Кваліфікаційна робота магістра передбачає:
• систематизацію, закріплення, розширення теоретичних і практичних знань з обраної спеціальності та застосування їх при вирішенні конкретних завдань;
• розвиток навичок самостійної роботи (формування у студентів навичок пошуку, критичного оцінювання, підготовки, організації та аналізу різноманітних джерел інформації та даних з метою вирішення теоретико-методологічних та прикладних проблем в галузі природничої географії).
Рекомендована та необхідна література
1. ДСТУ 8302:2015. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання / Нац. стандарт України. Вид. офіц. Київ: ДП УкрНДНЦ, 2016. – 17 с. [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://library.nlu.edu.ua/Biblioteka/sait/DSTU_8302-2015.pdf
2. Загальні рекомендації з підготовки, оформлення, захисту й оцінювання випускних кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти першого бакалаврського і другого магістерського рівнів / за ред. доц. М.І. Шинкарика. – Тернопіль: ТНЕУ, 2018. – 60 с. [Електронний ресурс]. – Режим доступу: https://www.wunu.edu.ua/opp/feu/074_publichne_upravlinnja_ta_administruvannja/074_publichne_upravlinnja_ta_administruvannja_bakalavr/kvalifikatsijna_robota/work.pdf
3. Марцин В.С. Основи наукових досліджень: Навчальний посібник / Марцин В.С., Міценко Н.Г., Даниленко О.А. та ін. – Л.: Ромус-Поліграф, 2002. – 128 c.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Публічний захист кваліфікаційної роботи магістра
Методи та критерії оцінювання
Підсумкова оцінка з дисципліни: 60/ 100 балів.
Мова викладання
Українська
Викладачі
Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами
Сергій
Юрійович
Бортник
Землезнавства та геоморфології
Географічний факультет
Географічний факультет
Володимир
Васильович
Стецюк
Землезнавства та геоморфології
Географічний факультет
Географічний факультет
Ольга
Володимирівна
Ковтонюк
Землезнавства та геоморфології
Географічний факультет
Географічний факультет
Кафедри
Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни
Землезнавства та геоморфології
Географічний факультет
Землезнавства та геоморфології
Географічний факультет
Землезнавства та геоморфології
Географічний факультет