Курсова робота з технології буріння

Освітня програма: Геологія (1 рівень)

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут "Інститут геології"

Назва дисципліни
Курсова робота з технології буріння
Код дисципліни
ВК 5
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
6 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
1
Результати навчання
Знати: теоретичний матеріал курсу «Технологія буріння», основні сучасні способи і методи буріння геологорозвідувальних свердловин; головні технологічні операції при бурінні свердловин, технологічні процеси, що здійснюються під час буріння свердловин на нафту,воду. вміти: розраховувати необхідні параметри при бурінні свердловин на воду; класифікувати гірські породи за фізико-механічними властивостями; орієнтуватись у застосуванні в буропідривних роботах промислових вибухових речовин, визначати параметри глинистих розчинів.
Форма навчання
Дистанційне навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
Володіння дисципліни "Технологія буріння"
Зміст навчальної дисципліни
Курсова робота є завершальним етапом вивчення курсу «Технологія буріння». Вона є важливим елементом навчальної роботи студента, який має продемонструвати формування у студентів знання про геологічні умови, технічні засоби і методичні прийоми виконання геологорозвідувальних робіт. розгляд способів буріння розвідувальних свердловин і технології виконання бурових робіт при пошуках та розвідці родовищ корисних копалин; опанування основними відомостями про бурові розчини; розгляд загальних даних про спеціальні роботи в свердловинах; вивчення основних виробничих процесів при бурінні і обладнанні свердловин на нафту, газ, воду.
Рекомендована та необхідна література
1. Горючі корисні копалини України. Михайлов В.А., Курило М.В., Омельчук О.В. та інші. – К.: КНТ, 2010. 376с. 2. Ларін К.Л., Виноградов Г.Ф., Шабатин В.С., та інші. Геологорозвідувальна справа. – К.: Либідь, 1996. 335 с. 3. Митропольський О.Ю., Іванік О.М. Основи морської геології. – К.: Видавничо-поліграфічний центр "Київський університет", 2004. 219с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Написання курсової роботи та самостійна робота студента
Методи та критерії оцінювання
Результати навчальної діяльності студентів оцінюються за 100 бальною шкалою. Підсумкове оцінювання проводиться у формі диференційованого заліку з максимальною оцінкою 40 балів, рубіжна оцінка 24 бала що в себе включає захист курсової роботи у представлені презентації матеріалів та оцінка за оброблений матеріал за тематикою- 60 балів. Диференційований залік виставляється за результатами роботи студента, як сума (проста або зважена) балів за систематичну роботу впродовж усього періоду написання курсової роботи і є обов'язковим.
Мова викладання
українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни