Медіалінгвістика і промоційні комунікативні практики (французька мова)

Освітня програма: Франкофонні студії та переклад, англійська мова

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології

Назва дисципліни
Медіалінгвістика і промоційні комунікативні практики (французька мова)
Код дисципліни
ВК 01.02
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
4 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
6
Результати навчання
ПРН 3. Застосовувати сучасні методики і технології, зокрема інформаційні, для успішного й ефективного здійснення професійної діяльності та забезпечення якості дослідження в галузі французького мовознавства та перекладу. ПРН 5. Знаходити оптимальні шляхи ефективної взаємодії у професійному колективі та з представниками інших професійних груп різного рівня. ПРН 14. Створювати, аналізувати й редагувати тексти різних стилів та жанрів. ПРН 16. Використовувати спеціалізовані концептуальні знання з галузі французького мовознавства та перекладу для розв’язання складних задач і проблем, що потребує оновлення та інтеграції знань, часто в умовах неповної/недостатньої інформації та суперечливих вимог.
Форма навчання
Дистанційне навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
Успішне опанування циклу теоретичних і практичних дисциплін професійної підготовки, що викладалися на освітньому рівні «бакалавр» та у магістерській програмі 1 курсу, зокрема «Комунікативні практики і перекладознавство», «Стилістика», «Лінгвістика тексту». Уміння збирати та інтерпретувати інформацію із запропонованої проблематики, виокремлювати релевантні аспекти мовно-комунікативних явищ та класифікувати зібрані факти, застосовувати набутий поняттєво-термінологічний апарат в аналізі мовленнєвого матеріалу; планувати й оцінювати власну роботу; застосовувати мультимедійні засоби. Володіння навичками наукового дослідження, пошуку інформації, критичного ставлення до аналізованих явищ; взаємодії і співробітництва у навчанні у ситуаціях пошукового характеру.
Зміст навчальної дисципліни
Мета дисципліни – ознайомити майбутніх філологів з основними теоретичними засадами сучасної медіалінгвістики та промоційних комунікативних практик і сформувати навички та уміння аналізу та продукування відповідного мовленнєвого матеріалу. Її предметом є теоретичні засади сучасної медіалінгвістики та форми і засоби комунікативної організації промоційної діяльності в професійній галузі. Дисципліна спрямована на оволодіння базовими знаннями особливостей медійної комунікації та набуття практичних навичок професійної діяльності в галузі медійних і промоційних практик.
Рекомендована та необхідна література
1. Бурбело В.Б. Комунікація в глобалізованому світі: повернення до першооснов //Мовні і концептуальні картини світу. Вип. 36, 2011. С.139 – 151 2. Медіалінгвістика: Словник термінів і понять / Л.І. Шевченко, Д.В. Дергач, Д.Ю Сизонов. – К. : ВПЦ "Київський університет", 2014 3. Adam J.-M., Bonhomme M. Analyses du discours publicitaire. – Editions Universitaires du Sud, 2000 4. Attali J. Histoires des médias. – P. : Fayard, 2021. 5. Baynast A. de, Lendrevie J., Emprin C. Publicitor : publicité offline & online: TV, presse, Internet, mobiles, tablettes. – P. : Dunod, 2014
Заплановані освітні заходи та методи викладання
Лекції, практичні заняття, самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
Семестрову підсумкову оцінку формують бали, отримані студентом у процесі виконання вказаних видів і форм навчання та отримані на іспиті. Максимальний розподіл здійснюється за таким алгоритмом: 80 балів (80 %) – семестровий контроль і 20 балів (20 %) – підсумкова атестація. Якщо студент на підсумковій атестації набрав менше, ніж 12 балів (тобто 60 % від 40 балів, відведених на залік), то вони не додаються до семестрової оцінки незалежно від кількості балів, отриманих під час семестру, а в екзаменаційній відомості у графі «підсумкова оцінка з дисципліни» вказується лише кількість балів, отриманих під час семестру. Шкала відповідності оцінок Відмінно / Excellent 90-100 Добре / Good 75-89 Задовільно / Satisfactory 60-74 Незадовільно / Fail 0-59 Зараховано / Passed 60-100 Не зараховано / Fail 0-59
Мова викладання
Французька

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Кафедра романської філології
Навчально-науковий інститут філології