Стилі та жанри в'єтнамської прози
Освітня програма: В'єтнамська мова і література та переклад, французька мова
Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології
Назва дисципліни
Стилі та жанри в'єтнамської прози
Код дисципліни
ДВС1.04
Тип модуля
Вибіркова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
5 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
3
Результати навчання
ПРН26
Форма навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
1. Успішне опанування курсів: Східна мова (базовий, середній, просунутий), Усна та давня східна література, Середньовічна східна література, Лінгвокраїнознавство східної мови, Історія античної літератури. 2. Знання теоретичних основ загального мовознавства, літературознавства, культурології. 3. Володіння навичками літературознавчого та культурологічного аналізу оригінальних творів.
Зміст навчальної дисципліни
Мета курсу – формування у сходознавців-в’єтнамістів компетенції у теоретичних питаннях жанрів та стилів в’єтнамської прози, розуміння та можливість аналізувати прозові твори різних епох для кваліфікованої та творчої діяльності на різних етапах майбутнього навчання й наукової праці.
Рекомендована та необхідна література
Phương pháp dạy học tác phẩm văn chương trong nhà trường. NXB Giáo dục Việt Nam-Nguyễn Viết Chữ.
Vấn đề giảng dạy văn học theo thể loại của Trần Thanh Đạm. NXB Giáo dục 1971
Ngữ văn, phần văn học Việt Nam hiện đại (TS Trịnh Thu Tuyết) 2017
Заплановані освітні заходи та методи викладання
У курсі передбачено такі форми організації навчання: лекційні, що проводяться з використанням інтерактивних методів навчання, консультації та самостійна робота. Основними видами роботи та, відповідно, об’єктами семестрового контролю є: відповідь на практичному занятті, модульна контрольна робота з відкритими відповідями. Детально заплановані освітні заходи та методи викладання представлені в робочій програмі дисципліни, оприлюдненій на офіційному сайті Навчально-наукового інституту філології.
Методи та критерії оцінювання
Контроль знань здійснюється за системою ECTS, яка передбачає дворівневе оцінювання засвоєного матеріалу, зокрема теоретичної підготовки, що складає 40% від загальної оцінки, та практичної підготовки, що складає 60% загальної оцінки. Семестрову кількість балів формують бали, отримані студентом за аудиторну роботу та за самостійну роботу; у підсумку: у максимальному вимірі 100 балів, у мінімальному вимірі 60 балів. Завершується дисципліна заліком, який виставляється за результатами роботи студента впродовж усього семестру і не передбачає додаткових заходів оцінювання. Критерії оцінювання представлені в робочій програмі дисципліни, оприлюдненій на офіційному сайті Навчально-наукового інституту філології.
Мова викладання
українська, в’єтнамська
Викладачі
Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами
Кафедри
Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни