Західноєвропейська мова ділового та академічного спрямування

Освітня програма: В'єтнамська мова і література та переклад, французька мова

Структурний підрозділ: Навчально-науковий інститут філології

Назва дисципліни
Західноєвропейська мова ділового та академічного спрямування
Код дисципліни
ДВВ02.04
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Перший
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
7 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
3
Результати навчання
ПРН1,ПРН10,ПРН12,ПРН14. Повний перелік результатів навчання за освітньою програмою подано у пункті "Профіль програми"
Форма навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
1. Знати: - місце французької мови у мовній системі світу; - особливості французької мови як цілісної системи; - правила фонетичного оформлення (наголос, паузація, інтонація) висловлювань різних типів (діалог, монолог) у відповідності до ситуації міжкультурного спілкування; 2. Уміти: - продукувати підготовлені чи непідготовлені монологічні та діалогічні висловлювання, що підсумовують та/або доповнюють зміст почутого чи побаченого; - застосовувати ефективні навчальні стратегії у читанні та аудіюванні; - критично осмислювати та висловлювати власну думку щодо прочитаного або почутого, надавати аргументацію; порівнювати та протиставляти думки тощо; 3. Володіти елементарними навичками: - технічними навичками створення презентацій. - реалізації наукового пошуку й удосконалення своїх навчальних стратегій.
Зміст навчальної дисципліни
Курс «Західноєвропейська мова ділового й академічного спрямування» покликаний удосконалити й забезпечити подальший розвиток знань, навичок і вмінь з іноземної мови, набутих в обсязі вузівської програми, та їх активізації для здійснення науково- дослідної діяльності. З цією метою у межах курсу здійснюється удосконалення соціокультурної, мовленнєвої, професійної та когнітивної компетентностей студентів, формування у них позитивного ставлення до оволодіння мовою та культурою англомовного світу, а також підвищити ефективність комунікації французькою мовою. Зазначений курс є базовою дисципліною у межах програми підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», галузі знань 03. Гуманітарні науки, спеціальність 035. Східні мови та література.
Рекомендована та необхідна література
Заплановані освітні заходи та методи викладання
У курсі передбачено такі форми організації навчання: практичні заняття, що проводяться з використанням інтерактивних методів навчання, та самостійна робота. Основними видами роботи та, відповідно, об’єктами семестрового контролю є: аудиторна робота, відповіді на практичних заняттях, презентації, модульні контрольні роботи з відкритими відповідями. Детально заплановані освітні заходи та методи викладання представлені в робочій програмі дисципліни, оприлюдненій на офіційному сайті Навчально-наукового інституту філології.
Методи та критерії оцінювання
Контроль знань здійснюється за системою ECTS, яка передбачає дворівневе оцінювання засвоєного матеріалу, зокрема теоретичної підготовки, що складає 40% від загальної оцінки, та практичної підготовки, що складає 60% загальної оцінки. Семестрову кількість балів формують бали, отримані студентом за аудиторну роботу та за самостійну роботу. Критерії оцінювання представлені в робочій програмі дисципліни, оприлюдненій на офіційному сайті Навчально-наукового інституту філології.
Мова викладання
французька

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни