Корпоративні фінанси (заочна)

Економічний факультет

Інформація про освітню програму

Назва освітньої програми
Корпоративні фінанси (заочна)
Код освітньої програми
1189
Кваліфікація, що присуджується
магістр фінансів, банківської справи та страхування за освітньою програмою «Корпоративні фінанси»
Тривалість освітньої програми
Кількість кредитів
120
Рівень кваліфікації відповідно до Національної рамки кваліфікацій та Європейської рамки кваліфікацій
7
Рівень кваліфікації
Другий (магістерський)
Галузь знань
Управління та адміністрування
Спеціальність
Фінанси, банківська справа та страхування
Особливі умови прийому
Вступ відбувається за результатами єдиного вступного іспиту з іноземної мови та фахового вступного випробування. Особи які здобули ступінь бакалавра за іншою спеціальністю, складають додаткове фахове вступне випробовування.
Механізми визначення попереднього навчання
Перший рівень вищої освіти (6 рівень НРК) або вищий рівень.
Вимоги та правила щодо отримання кваліфікації
Атестація випускників освітньої програми здійснюється у формі публічного захисту кваліфікаційної магістерської роботи. На захисті випускної роботи перевіряються вміння застосування сучасної теорії, методології та інструментального апарату корпоративних фінансів в діяльності суб’єктів господарювання будь-якої сфери економічної діяльності та надавати аналітичну підтримку при залученні фінансування та прийнятті інвестиційних рішень на фінансових ринках.
Профіль програми
Програмні результати навчання
ПР01. Використовувати фундаментальні закономірності розвитку фінансів, банківської справи та страхування у поєднанні з дослідницькими і управлінськими інструментами для здійснення професійної та наукової діяльності. ПР02. Знати на рівні новітніх досягнень основні концепції і методології наукового пізнання у сфері фінансів, банківської справи та страхування. ПР03. Здійснювати адаптацію та модифікацію існуючих наукових підходів і методів до конкретних ситуацій професійної діяльності. ПР04. Відшуковувати, обробляти, систематизувати та аналізувати інформацію, необхідну для вирішення професійних та наукових завдань в сфері фінансів, банківської справи та страхування. ПР05. Вільно спілкуватися іноземною мовою усно і письмово з професійних та наукових питань, презентувати і обговорювати результати досліджень. ПР06. Доступно і аргументовано представляти результати досліджень усно і письмово, брати участь у фахових дискусіях. ПР07. Вирішувати етичні дилеми з опорою на норми закону, етичні принципи та загальнолюдські цінності. ПР08. Вміти застосовувати інноваційні підходи у сфері фінансів, банківської справи та страхування та управляти ними. ПР09. Застосовувати управлінські навички у сфері фінансів, банківської справи та страхування. ПР10. Здійснювати діагностику і моделювання розвитку фінансової системи та фінансової діяльності суб’єктів господарювання. ПР11. Застосовувати поглиблені знання в сфері фінансового, банківського та страхового менеджменту для прийняття рішень. ПР12. Обґрунтовувати вибір варіантів управлінських рішень у сфері фінансів, банківської справи та страхування та оцінювати їх ефективність з урахуванням цілей, наявних обмежень, законодавчих та етичних аспектів. ПР13. Оцінювати ступінь складності завдань при плануванні діяльності та опрацюванні її результатів. ПР14. Обґрунтовувати актуальність досліджень, можливість досягнення поставлених цілей з урахуванням наявних ресурсів, висувати гіпотези, аргументувати висновки за результатами досліджень. Детальніше за посиланням: http://econom.univ.kiev.ua/departments/finance/educ_programs/
Структурно-логічна схема ОП
Форма навчання
Заочна форма
Правила екзаменування та шкала оцінювання
Підсумкове оцінювання результатів навчання в Університеті здійснюється за єдиною 100-бальною шкалою. Оцінка здобувача освіти відповідає відношенню встановленого при оцінюванні рівня сформованості професійних та загальних компетентностей до запланованих результатів навчання (у відсотках). Мінімальним позитивним рівнем оцінки є 60 балів. За підсумками іспитів, за результатами виконання дипломної роботи; за результатами роботи на практиках здобувачу освіти виставляється також оцінка за чотирьох-бальною шкалою: «Відмінно», «Добре», «Задовільно», «Не задовільно». Якщо з дисциплін не проводиться підсумковий іспит, то результати роботи здобувача оцінюються за 2-бальною шкалою: «Зараховано» або «Не зараховано». Обов’язковим є дотримання академічної доброчесності всіма учасниками освітнього процесу. За допомогою системи «Unicheck» проводиться науково-технічна експертиза на виявлення запозичень в текстах кваліфікаційних магістерських робіт.
Обов’язкові чи вибіркові вікна мобільності
немає
Практика та стажування
Проходження науково-дослідної практики здобувачем освіти є обов’язковим. Базою практики є економічний факультет (кафедра фінансів) Університету. Практична підготовка проводиться під організаційно-методичним керівництвом викладача кафедри. Тривалість виробничої практики визначається навчальним планом. Кінцевою формою контролю є захист звітів з практики на факультеті. Додаткові вимоги до її проходження визначені у методичних вказівках та робочій програмі. Студенти мають можливість взяти участь у міжнародних стажуваннях (щорічна бізнес-практика в Nord University, Норвегія).
Навчання на робочому місці
Професійні профілі випускників
Робочі місця за різними видами підприємницької діяльності, в т.ч. на підприємствах різних видів економічної діяльності, в науковій, організаційно-управлінській та освітній галузях; на викладацьких та інших посадах у ЗВО; в органах державної влади і місцевого самоврядування; в аналітично-інформаційних інституціях що здійснюють стратегічний і фінансовий консалтинг, надають оціночні послуги; дослідницьких закладах тощо. Програма забезпечує широкі можливості для кар’єрних траєкторій випускників, зокрема: фінансового управляючого компанії, інвестиційного менеджера у компаніях, що управляють портфелем фінансових активів (пенсійні фонди, інвестиційні фонди, інвестиційні банки), фахівця в аналітичних департаментах інвестиційних компаній, у консалтингу для приватних і корпоративних клієнтів, спеціаліста з корпоративного управління та фінансової звітності та ін.
Доступ до подальшого навчання
Можливість продовжувати освіту на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти. Студенти, що навчаються за програмою, отримують обсяг знань в галузі фінансів, достатній для подальшої самостійної підготовки до складання іспиту на сертифікат фінансового аналітика - Chartered Financial Analyst.

Дисципліни

У рамках освітньої програми студенти вивчають наведені дисципліни