Прикладна геологія

Навчально-науковий інститут "Інститут геології"

Інформація про освітню програму

Назва освітньої програми
Прикладна геологія
Код освітньої програми
Кваліфікація, що присуджується
Професійна кваліфікація 2114.1 Молодший науковий співробітник (геологія) 2114.2 Геолог
Тривалість освітньої програми
2 роки
Кількість кредитів
120
Рівень кваліфікації відповідно до Національної рамки кваліфікацій та Європейської рамки кваліфікацій
7
Рівень кваліфікації
Другий (магістерський)
Галузь знань
Природничі науки
Спеціальність
Науки про Землю*
Особливі умови прийому
Диплом бакалавра. Рівень володіння англійською мовою не нижче В2.
Механізми визначення попереднього навчання
Програма базується на фундаментальних геологічних знаннях студентів, отриманих за програмами підготовки бакалаврів за спеціальностями «Науки про Землю», «Earth Science», «Engineering» або «Geoscience».
Вимоги та правила щодо отримання кваліфікації
Професійна кваліфікація присвоюється окремим рішенням екзаменаційної комісії, на підставі оволодіння компетентностями дисциплін та успішним захистом кваліфікаційної роботи магістра за умов середнього балу: результатів навчання, оцінка за науково-дослідницьку практику,кваліфікаційний іспит та захист магістерської роботи не менше 75 балів (за 100-ою шкалою)
Профіль програми
Програмні результати навчання
Аналізувати особливості природних та антропогенних систем і об'єктів верхньої частини земної кори та її осадового шару.Застосовувати свої знання для визначення і вирішення проблемних питань геології. Вміти спілкуватися з фахівцями та експертами різного рівня інших галузей знань. Розробляти, керувати та управляти проектами дослідження геологічної будови земної кори та її осадового шару. Планувати і здійснювати наукові експерименти, писати наукові роботи. Вміти здійснювати оцінку геологічних ризиків, їх екологічні наслідки, прогнозувати розвиток небезпечних геологічних процесів та природно-техногенних систем інш. Знати сучасні методи дослідження земної кори та її осадового шару. Знати основні принципи управління підприємств сфери природокористування, їхньої організації. Розробляти та впроваджувати механізми територіального менеджменту, геопланування та регіональний моніторинг. Вирішувати практичні задачі в геологічній галузі. Використовувати сучасні методи моделювання та обробки геологічної інформації. Самостійно планувати виконання інноваційного завдання та формулювати висновки та результатів. Оцінювати еколого-економічний вплив на довкілля при впровадженні інженерних заходів та проектувати природоохоронні заходи.
Структурно-логічна схема ОП
Форма навчання
Очна форма
Правила екзаменування та шкала оцінювання
Письмово-усні іспити, заліки та диференційовані заліки за сумою виконаних практичних та лабораторних робіт, презентацій, захисту практики, підсумковий інтегральний іспит, захист магістерської роботи.
Обов’язкові чи вибіркові вікна мобільності
За програмою Erasmus+: у першому та другому семестрах – за умови відповідності навчальних дисциплін та кредитів до навчального плану, у третьому семестрі – за умови відповідності забезпечення навчальними дисциплінами програмних результатів навчання за даною програмою.
Практика та стажування
Науково-дослідна та переддипломна практики.
Навчання на робочому місці
Гарант освітньої програми
Дмитро Володимирович Кравченко
Загальної та історичної геології
Навчально-науковий інститут "Інститут геології"
Професійні профілі випускників
Робочі місця в компаніях, малих підприємствах та інститутах, які надають сервісні послуги та/або проводять наукові дослідження в сфері структурних досліджень, стратиграфії, моделюванні геологічних систем, інтерпретації геофізичних даних, оцінки впливу небезпечних геологічних процесів на природні та антропогенні об’єкти.
Доступ до подальшого навчання
Навчання за програмами підготовки докторів філософії (PhD).