Курсова робота

Освітня програма: ОНП Релігієзнавство 2021

Структурний підрозділ: Філософський факультет

Назва дисципліни
Курсова робота
Код дисципліни
ОК 21.
Тип модуля
Обов’язкова дисципліна для ОП
Цикл вищої освіти
Другий
Рік навчання
2021/2022
Семестр / Триместр
2 Семестр
Кількість кредитів ЕСТS
1
Результати навчання
ПРН 2. Упевнено володіти державною та іноземною мовами для реалізації письмової й усної комунікації, в тому числі для наукового і професійного спілкування; презентувати результати досліджень державною та іноземною мовами. ПРН 3. Застосовувати сучасні методики і технології, зокрема інформаційні, для успішного й ефективного розв’язання складних задач у сфері релігієзнавства, дотримуватися правил академічної доброчесності. ПРН 7. Аналізувати, порівнювати і класифікувати різні напрями та школи класичного і сучасного релігієзнавства. ПРН 10. Приймати ефективні рішення при розв’язанні складних задач і проблем релігієзнавства та у ширших контекстах, зокрема в умовах неповної інформації та суперечливих вимог. ПРН 12. Планувати і виконувати наукові дослідження у сфері релігієзнавства, обирати ефективні методики та інструменти дослідження, аналізувати результати, обґрунтовувати висновки.
Форма навчання
Попередні умови та додаткові вимоги
2. Вимоги до вибору навчальної дисципліни. 1. До початку написання курсової роботи студенти мають знати теоретичний зміст предметної області: систему релігієзнавчих ідей, підходів, концепцій, теорій, поняття та принципи релігійних явищ і процесів. 2. Вміти збирати, систематизувати, аналізувати та інтерпретувати інформацію щодо релігійних процесів та практик; прогнозувати перспективи розвитку феноменів та процесів релігії в сучасному світі. 3. Володіти навичками наукового дослідження та управління інформацією; критичного ставлення та прогнозування стосовно політичних, економічних, релігійних подій та явищ; використання іншомовних фахових релігієзнавчих інформативних джерел.
Зміст навчальної дисципліни
Курсова робота є невід’ємною частиною процесу здобуття освіти і покликана інтегрувати науковий, освітній і виробничий чинники в навчальному процесі. У ході підготовки кваліфікаційної роботи та під час диференційованого заліку студенти мають продемонструвати здобуті знання, вміння і практичні навички, способи мислення, професійні, світоглядні і громадянські якості. Йдеться про набуття компетентностей, володіння якими студент засвідчує на певному рівні навчання. У процесі виконання курсової роботи у студента закріплюються здатності до критичного мислення, розвивається звичка до самостійної сумлінної праці на основі самопримусу, посилюються вміння щодо організації та реалізації дослідницької діяльності у галузі релігії
Рекомендована та необхідна література
1. Про вищу освіту : Закон України від 01.07.2014 р. № 1556-VII //Відомості Верховної Ради. 2014. № 37–38. Ст. 2004. 2. Положення про систему виявлення та запобігання академічного плагіату у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (Затверджено Вченою радою Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 02.03.2020, протокол №8). URL: http://senate.univ.kiev.ua/?p=1352. 3. Положення про організацію освітнього процесу у Київському університеті імені Тараса Шевченка (Затверджено Вченою радою Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 07.05.2018, протокол №10). Київ : ВПЦ «Київський університет», 2018. 112 с.
Заплановані освітні заходи та методи викладання
самостійна робота
Методи та критерії оцінювання
Final test: 60/ 100 points.
Мова викладання
українська

Викладачі

Ця дисципліна викладаеться наступними викладачами

Олександр Сергійович Пасічник
Кафедра релігієзнавства
Філософський факультет

Кафедри

Наступні кафедри задіяні у викладанні наведеної дисципліни

Кафедра релігієзнавства
Філософський факультет